w

W trakcie koncertu Beyonce na telebimie ukazał się wymowny napis. Widzowie oszaleli.

Źródło: beyonce/ Instagram

W Polsce trwa właśnie wielkie święto muzyczne. Do naszego kraju przyjechała wielka diwa amerykańskiej sceny muzycznej – Beyonce. Artystka słynie z tego, że potrafi zaskoczyć fanów, a jej koncerty są zawsze dopięte na ostatni guzik. Tak samo było tym razem. Napis na telebimie, który wyświetlił się na koncercie Beyonce sprawił, że publiczność oszalała.

Za nami pierwszy koncert Beyonce w Polsce. Gwiazda przyjechała do naszego kraju wraz z mężem, aby zaprezentować swoje największe hity znane na całym świecie. Artystka przygotowała dla Polaków efektowne show w którym nie zabrakło niespodzianek. W pewnym momencie na ekranach telebimów ukazał się napis po zobaczeniu którego publiczność wprost oszalała.

Sponsorowane

Napis na koncercie Beyonce… Co widzowie przeczytali na ekranach?

Beyonce wystąpiła wczoraj na Stadionie Narodowym w Warszawie. Był to jej trzeci koncert dla polskiej publiczności. Ostatni odbył się pięć lat temu. Artystka wystąpiła w Polsce w ramach trasy „Renaissance World Tour”. Zainteresowanie koncertem było tak ogromne, że organizatorzy podzielili go na dwa dni. W trakcie trwania wczorajszego koncertu publiczność zachwyciła się oprawą muzyczną i samą Beyonce, która zaplanowała na ten dzień imponujące choreografie i stroje. Jednak jeszcze jedna rzecz sprawiła, że fani oszaleli. W trakcie jednej z piosenek na telebimie ukazał się napis: “Ktokolwiek kontroluje media, kontroluje umysł”.

Sponsorowane

Publiczność zgromadzona na PGE Narodowym widząc napis na telebimie wprost oszalała. Prawdopodobnie wielu z nich pomyślało od razu o sytuacji w Polsce i Telewizji Polskiej, która posądzana jest o ścisłe powiązania z partią rządzącą. Czy Beyonce mogła wgłębić się w sytuację, która panuje w polskich mediach. Tego nie wiemy i prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane