w

Jak dziś wygląda „najbardziej wkurzony noworodek”? Będziecie zaskoczeni.

Źródło: Isa Bravinha/ Instagram

Isabela Pereira de Jesus, czyli „najbardziej wkurzony noworodek” ma już trzy latka. Jak dziś wygląda dziewczynka, która zyskała sławę tuż po urodzeniu?

13 lutego 2020 roku w szpitalu w Rio de Janeiro w Brazylii urodziła się dziewczynka, która zyskała sławę, choć niczego jeszcze nie dokonała. Isabela Pereira do Jesus urodziła się z tak niezadowoloną miną, że nazwano ją „najbardziej wkurzonym noworodkiem”. Zdjęcie wykonane przez fotografa podczas porodu trafiło do sieci, gdzie do dziś robi olbrzymią furorę.

Sponsorowane

„Najbardziej wkurzony noworodek” to dziś śliczna, uśmiechnięta Isabela.

Isabela Pereira de Jesus urodziła się przez cesarskie cięcie. Lekarz, który odbierał poród, próbował zmusić ją do płaczu. Nieświadoma Isa zrobiła minę za którą pokochał ją cały świat. Niedawno dziewczynka obchodziła swoje trzecie urodziny. Jako że 3-latka prowadzi swój profil na Instagramie doskonale wiemy jak dziś wygląda. Isabela wyrosła na śliczną dziewczynkę, choć jej rodzice przyznają, że mina zrobiona przy porodzie nie była przypadkowa. Według nich doskonale odzwierciedla ona jej obecny charakterek. Mówiąc o Isabeli nie można nie wspomnieć o autorze kultowego zdjęcia. Rodrigo Kunstmann nawet nie przypuszczał, że akurat ten poród zapewni mu długoletnią sławę. Dzięki zdjęciu „wkurzonego noworodka” Rodrigo ma już na swoim profilu ponad 25 tys. obserwatorów i jest rozchwytywanym fotografem.

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Isa Bravinha/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane