w

Miss Polski wybrana. Kto zdobył najważniejszy tytuł?

Źródło: Miss Polski/ Facebook

Najpiękniejsza Polka wybrana. Wiemy już której z kandydatek udało się zdobyć tytuł i pożądaną koronę Miss Polski 2023. Czym zajmuje się najpiękniejsza kobieta w Polsce?

Konkurs Miss Polski za nami. Wydarzenie transmitowano w telewizji Polsat, a na scenie nie zabrakło największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W nowosądeckim Amfiteatrze Parku Strzeleckiego wystąpiła: Blanka, Kasia Moś, Filip Lato i Oskar Cyms. Zarówno muzyka, efekty specjalne, jak i stylizacje dziewcząt jak co roku były na najwyższym poziomie. A jak przebiegł sam finał?

Sponsorowane

W finałowej piątce znalazły się:

  • Dominika Staniaszek z woj. mazowieckiego
  • Patrycja Jarocka z woj. lubelskiego
  • Angelika Jurkowianiec z woj. opolskiego
  • Martyna Rurańska z woj. dolnośląskiego
  • Julia Marcinkowska z woj. wielkopolskiego

Zwyciężyła kandydatka z województwa opolskiego.

Sponsorowane

Pierwsze miejsce i najważniejszy tytuł najpiękniejszej kobiety w Polsce zdobyła kandydatka z województwa opolskiego Angelika Jurkowianiec. Na drugim miejscu uplasowała się Julia Marcinkowska z Wielkopolski, a na trzecim miejscu Dominika Staniaszek z Mazowsza. Miejsca za podium przypadły Patrycji Jarockiej i Martynie Rurańskiej.

Kim jest Miss Polski 2023?

Angelika Jurkowianiec ma 26 lat i pochodzi z Namysłowa. Nowa miss Polski studiuje Analitykę Medyczną, a od 16 roku życia pasjonuje się modelingiem. Angelika ma za sobą kontrakty w Madrycie, Barcelonie i Berlinie. Polka pozowała dla magazynów: „L’Officiel Grazia” i „Mirror”. Nowa miss pasjonuje się jazdą konną, grą na gitarze i pianinie.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane