w

Michałowa z „Rancza” w młodości łamała serca. Marta Lipińska była prawdziwą pięknością

Michałowa z „Rancza” stała się prawdziwą ulubienicą fanów serialu. Widzowie pokochali ją za jej cięty język i bystre riposty. Prawie każdy Polak zna jej kreacje aktorskie, ale mało kto wie, że w młodości kobieta była prawdziwą pięknością, która złamała nie jedno męskie serce.

Marta Lipińska największą sławę zdobyła dzięki roli Michałowej w popularnym serialu „Ranczo”. Starsze pokolenie kojarzy ją również z serialu „Miodowe lata”. W pierwszym z nich kobieta zagrała rezolutną gosposię na plebanii, natomiast w drugim złośliwą teściową. W obydwu tych serialach Lipińska zagrała u boku Cezarego Żaka i stworzyła dwie świetne kreacje aktorskie.

Sponsorowane

Michałowa z „Rancza” kończy za niedługo 83 lata. Jak wyglądała w młodości?

W ostatnim czasie na jednym z instagramowych profili pojawiło się zdjęcie młodej Marty Lipińskiej. Profil „poli_raksy_twarz” słynie z publikowania zdjęć gwiazd z młodości. Tym razem przypomniał wizerunek młodej Michałowej. Aktorka urodziła się na Ukrainie 14.05.1940 roku. Studiowała w Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Już w trakcie studiów zagrała w filmie „Głos z tamtego świata”- Stanisława Różewicza. Później zagrała w „Lalce” Helenę Stawską oraz w „Nad Niemnem”- Emilię Korczyńską. Starsze pokolenie doskonale pamięta wyśmienite role Michałowej, jednak mało kto pamięta jak wyglądała. Okazuje się, że w młodości kobieta była prawdziwą pięknością. Lipińska miała długie włosy i duże oczy, a jej uroda przyciągała uwagę. Dziś kobieta jest równie charyzmatyczna jak dawniej. W maju skończy 83 lata.

Sponsorowane

Idzie ta wiosna, czy nie idzie…? 🙂😉 Dobrego dnia! 😘😷☀️#piąteczek fot. K. Wellman

Posted by Ranczo TVP on Friday, February 4, 2022

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane