w

Mąż Doroty Wellman od lat pozostaje w cieniu. Ma równie ciekawą pracę jak jego żona

Dorota Wellman mimo że od lat występuje w Telewizji i jest osobą publiczną, pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Gospodyni „Dzień dobry TVN” przez długi czas nie mówiła o swoim mężu oraz synu. Jednak w ostatnim czasie coś się zmieniło i media obiegła informacja, czym zajmuje się mąż Doroty Wellman. Okazuje się, że mężczyzna ma bardzo ciekawe zajęcie.

Dorota Wellman poznała Krzysztofa w latach 80-tych na planie filmu „Schodami w górę, schodami w dół”. Młoda dziennikarka pełniła tam rolę drugiego reżysera, a Krzysztof był fotografem. Jak wspomina gospodyni „Dzień dobry TVN”, początki ich znajomości nie zapowiadały długiego związku. „Fajnie nam się gadało. Te inne były od kochania i od seksu, a ja byłam od gadania”. Dopiero w późniejszym czasie ich przyjaźń przerodziła się w coś więcej. Para pobrała się w 1987 roku i do tej pory tworzy związek małżeński. Dorota bardzo pochlebnie wypowiada się o mężu, który jest w jej mniemaniu oazą cierpliwości i wyrozumiałości:

Sponsorowane

„Myślę, że mój mąż nosi aureolę nad głową już teraz, a potem żywcem zostanie zabrany do nieba”

mówiła Dorota w „Dzień dobry TVN”

Mąż Doroty Wellman od lat jest fotografem

Sponsorowane

A czym zajmuje się mąż Doroty? Krzysztof Wellman od lat zajmuje się fotografią. Mężczyzna dokumentuje plany filmowe i robi zdjęcia gwiazdom. Krzysztof pracował m.in przy „Ranczu” czy „Dziewczynach z Lwowa” oraz fotografował wielkie gwiazdy tj. Sophie Marceau, Rutger Hauer i Omar Shariff. Napisał również książkę, która opowiada o kulisach jego pracy. Dorota Wellman przyznała, że jej mąż jest chodzącym muzeum polskich produkcji filmowych:

„W swoim życiu przez 40 lat zrobił taką ilość zdjęć w czasie produkcji filmowych polskich, że jest chodzącym muzeum. Jeśli chcą państwo zobaczyć chodzące, żywe muzeum, to przedstawiam państwu Krzysztofa Wellmana”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane