w

Dobra informacja dla fanów disco polo. Już niebawem rusza nowy program.

Źródło: zenek.idol/ Instagram

„Przez twe oczy zielone, zielone…”. Słysząc te słowa, każdy z nas już nuci w głowię melodię piosenki Zenona Martyniuka. Uwielbiany przez wielu Polaków król disco polo- Martyniuk, wraca na antenę TVP i pojawi się w nowym programie „Biesiada”. To dobra informacja dla fanów Zenka i nie tylko. Znamy szczegóły.

Po tym jak prezes Jacek Kurski zakończył swoją karierę jako prezes TVP w sieci zawrzało. Pojawiło się wiele domysłów co teraz pojawi się na kanałach Telewizji Polskiej. Były prezes był ogromnym fanem disco polo i chętnie organizował koncerty na których prym wiedli muzycy grający ten gatunek muzyczny. Nowy prezes Mateusz Matyszkowicz początkowo mocno nastraszył widzów. Okazało się jednak, że mimo wielu poprzednich wypowiedzi dotyczących jego upodobań muzycznych nie odchodzi od tego co stworzył Kurski. W związku z tym już niedługo w TVP możemy się spodziewać wielkiego show pt. „Biesiada” w którym jedną z głównych twarzy ma być właśnie Zenon Martyniuk. Fani disco polo mogą więc odetchnąć z ulgą.

Sponsorowane

Zenon Martyniuk w nowym programie Telewizji Polskiej. Kiedy rusza „Biesiada”

Nowy program TVP „Biesiada” będzie pojawiał się na antenie w sobotę wieczorem. Pierwszy odcinek zaplanowano na 24 czerwca. Jak zapowiadają twórcy nie zabraknie w nim największych gwiazd oraz różnorodnej muzyki. Według zapowiedzi nowego prezesa program ma łączyć wszystkich Polaków i mieć formę wspólnej zabawy przy grillu, gdzie publiczność będzie zasiadać wspólnie z zaproszonymi gośćmi. Nowy format jest pomysłem autorskim TVP, choć w pewnym sensie jest podobny do niemieckiego programu „Lustige Musikanten”. Co ciekawe w każdym odcinku mają pojawiać się nowi prowadzący, a każdy z odcinków ma być nagrywany w innym zakątku Polski. Wiemy że jedną z gwiazd będzie na pewno Zenon Martyniuk. A kto jeszcze zagości w „Biesiadzie” okaże się już niebawem. Jak poinformował portal telemagazyn.pl:

Sponsorowane

„Wiele plotkowało się o tym, że nowy prezes TVP nie jest fanem disco polo i będzie ograniczał jego obecność na antenach TVP. Teraz zapewnia, że podczas biesiad uczestnicy będą śpiewać przeróżne piosenki, począwszy od starych, kultowych polskich przebojów, aż po disco polo właśnie”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane