w

Apel architektki programu „Nasz nowy dom”. Nie jest dobrze!

Program „Nasz nowy dom” doczekał się dużej zmiany. Znana prowadząca Katarzyna Dowbor po 10 latach została zastąpiona przez Elżbietę Romanowską. Wydawać by się mogło, że nowy jesienny sezon przyciągnie przed telewizory więcej widzów. Jednak apel architektki zupełnie przeczy temu, aby sprawy w programie układały się doskonale. Martyna Kupczyk apeluje do widzów, aby zgłaszali nowych uczestników.

Czarne chmury zawisły nad programem „Nasz nowy dom”. Zmiany wprowadzone przez Edwarda Miszczaka sprawiły, że wiele osób zadeklarowało, że programu nie będzie już oglądać. Dodatkowo nowa prowadząca, Elżbieta Romanowska, musiała zmierzyć się z olbrzymią falą hejtu, co na pewno nie pomaga jej kręcić nowych odcinków jesiennego sezonu. Jakby kłopotów było mało, pojawił się jeszcze jeden trudny do przeskoczenia problem. W sieci pojawił się apel architektki, Martyny Kupczyk, która przyznała, że do nowej serii brakuje uczestników.

Sponsorowane

Martyna Kupczyk apeluje do widzów

Do tej pory ekipa programu „Nasz nowy dom” wyremontowała już trzysta domów w Polsce. To wszystko w trakcie 10 lat trwania programu. Przez ten czas zmieniali się architekci pomagający urządzić i zaprojektować nowe wnętrza. Martyna Kupczyk już od 7 lat dokonuje metamorfoz w domach uczestników „. Kobieta często zdradza kulisy swojej pracy publikując smaczki dotyczące pracy na planie programu. Ostatni post Martyny zaskoczył wszystkich. Architekta zaapelowała do swoich obserwatorów, aby zgłaszali rodziny do programu i namawiali osoby, które są w trudnej sytuacji finansowej, do brania udziału w show Polsatu, gdyż chętnych brakuje:

Sponsorowane

„Rozpoczęliśmy kolejny sezon, już go montujemy, ale tych rodzin zgłasza się do nas niewiele – przyznała otwarcie. Więc jeśli znacie kogoś, kto żyje w złych warunkach, a my możemy pomóc, to zgłaszajcie taką rodzinę, porozmawiajcie z nimi. Niech do nas napiszą”

wyznała Martyna

W swoim przemówieniu Martyna Kupczyk dodała:

„Wyremontowaliśmy już prawie 300 domów, więc 300 rodzin żyje w bardzo dobrych warunkach i to jest najważniejsze. A my chcemy cały czas pomagać, jeździć po całej Polsce i remontować”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane