w

Niepokojące zdjęcie Marianny Schreiber ze szpitala. Co się stało?!

Żona polityka PiS poddała się zabiegowi korekty nosa. Marianna Schreiber pokazała swoje zdjęcia tuż po operacji i zdradziła ile zapłaciła za swoją zachciankę.

Marianna Schreiber to prywatnie żona polityka, Łukasza Schreibera. Kobieta byłaby mało znana, gdyby nie jej zaskakujący udział w programie „Top Model”. Okazuje się, ze Marianna nie jest wierna poglądom męża i zupełnie inaczej patrzy na życie. Kobieta założyła nawet swoją własną partię polityczną o nazwie „Mam dość 2023”.

Sponsorowane

Marianna Schreiber nie wstydziła się pokazać zdjęć zaraz po operacji

W jednym z ostatnich postów kobieta dodała niepokojące zdjęcie ze szpitala. Widzimy na nim Mariannę z zabandażowaną twarzą. Okazało się, że kobieta poddała się operacji nosa. Powodem jej decyzji były nie tylko względy estetyczne, co bardziej zdrowotne. Marianna przyznała, że przez krzywą przegrodę wciąż faszerowała się lekami, spała na jednym boku i miała problemy z oddychaniem:

„Dzisiaj jest ten dzień, kiedy pożegnałam, bez żalu mój nos. Nos, który budził we mnie zawsze…, nawet nie wiem, jak to wyrazić. Bardzo się bałam tej operacji. Poza moim pragnieniem czysto estetycznym mój nos był dla mnie powodem wielu przykrości dotyczących wyglądu (wystające kości po bokach, opadający, okrągły, krzywy czubek nosa), ale i trudności medycznych. Krzywa przegroda, częste problemy z zatokami, łatwe infekcje, spanie na jednym boku, bo brak powietrza itd. Dojrzałam do tego, żeby dłużej nie walczyć. Koniec ze zbędnym faszerowaniem się antybiotykami, ostrym reżimem życia”

napisała na swoim Instagramie
Sponsorowane

Operacja nosa to koszt 18-30 tys. złotych

Operacja powiodła się i Schreiber już opuściła klinikę. Celebrytka przyznała, że odkąd udostępniła zdjęcia z szpitala, wylała się na nią w Internecie fala hejtu. Żona Łukasza poinformowała, że ma zamiar opowiadać o wszystkim, gdyż nie ma się czego wstydzić, ani czego ukrywać. W związku z tym Marianna zdradziła ile zapłaciła za zabieg. Na Twitterze oznajmiła: „Odkładałam na nią kilka lat, bo taka operacja oscyluje w koszta od 18 do 30 tys.”. Gwiazda przyznała, że ma zamiar walczyć o to by kobiety nie bały się mówić o swoich potrzebach:

„Dlatego zapowiadałam nieodwracalną zmianę życia. Może bardziej mojego wyglądu, ale to równoznaczne z tym pierwszym, ze zmianą życiową. Nie chcę, by kobiety bały się otwarcie o tym mówić, wstydziły się. Mam dość tematów tabu”

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane