w

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiedziała Joannie Opoździe. Aktorka nie wytrzymała i postanowiła zabrać głos.

Źródło: Małgorzata Ostrowska-Królikowska/ Wikimedia Commons, Joanna Opozda/ Facebook

Joanna Opozda i Antek Królikowski od kilku miesięcy są ze sobą skonfliktowani, a ich relacją żyje cała Polska. Mimo rozstania co rusz wychodzą nowe szczegóły ich związku. W ostatni spór pary została wplątana mama Antka. Nie zważając uwagi na komentarze Opozda w ostrych słowach poprosiła byłą teściową o pomoc. Mama Królikowskiego, aby uspokoić ciekawskich internautów odpowiedziała Opoździe.

Intymne nagrania Opozdy na Instastories Antka Królikowskiego.

Sponsorowane

O jaki konflikt chodzi? W ostatnim czasie w mediach społecznościowych Antka ukazało się nagranie byłej żony, która zapłakana opowiadała o trudnej sytuacji w jakiej się znalazła. Okazało się, że nagranie było swego rodzaju audio pamiętnikiem, do którego namówił Opozdę psychoterapeuta. Aktorka przyznała, że w okresie ciąży kiedy została sama, cierpiała na depresję i korzystała z pomocy terapeuty. We wspomnianych nagraniach Joasia wytknęła Antkowi brak zainteresowania i pozostawienie jej samej w sytuacji w której źle się czuła i była w zagrożonej ciąży.

Opozda poprosiła o pomoc byłą teściową.

Sponsorowane

Joanna widząc, że jej intymne nagrania zobaczyła cała Polska napisała, że czuje się poniżona i jest jej wstyd. Dziewczyna dodała również, że nie wierzy w tłumaczenia chłopaka, który wydał oświadczenie, że jego konto zostało zhakowane. Opozda upokorzona przez byłego męża poprosiła o pomoc byłą teściową. Zaznaczyła, że musi to zrobić oficjalnie i publicznie, gdyż jej prywatne prośby są ignorowane przez Małgorzatę. Asia wyciągnęła na światło dzienne informacje zgodnie z którą teściowa miała jej wygarnąć, że Antek ją zdradził i zostawił dlatego że „nie robiła obiadków”.

Mama Królikowskiego odpowiedziała Opoździe. Aktorka ma już dosyć konfliktu syna i byłej żony.

Ostrowska-Królikowska odpowiedziała krótko, że z obawy o wnuka nie zamierza się mieszać w sprawy syna i jego byłej żony. Fani nie odpuścili mamie Królikowskiego i zarzucili ją masą pytań i komentarzy. Małgorzata nie wytrzymała i postanowiła odnieść się do sytuacji. W swoich mediach wydała oświadczenie i zablokowała możliwość dodawania komentarzy. Na prośbę Joasi napisała, że jak już nieraz mówiła dziewczynie, ta może zawsze na nią liczyć.

Sponsorowane

To oczywiste. Jestem i może na mnie liczyć. Asia to wie”

napisała Małgorzata

Antek Królikowski przeciwstawił się zarzutom byłej żony.

Antoni ogłosił, ze sprawa została już zgłoszona na policję i zostali przesłuchani pierwsi świadkowie. Joasia zarzuciła mu kłamstwo twierdząc, że zhakowanego konta nie można tak szybko odzyskać jak zrobił to jej były mąż. Tymczasem Sylwia Czubkowska- specjalistka od cyfryzacji w rozmowie z Plotkiem wytłumaczyła, że Joasia może się mylić. W tych okolicznościach mogło dojść do sytuacji niepełnego przejęcia konta.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Małgorzata Ostrowska-Królikowska/ Wikimedia Commons, Joanna Opozda/ Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane