w

Adam Małysz nie mieszka z żoną!? Ten filmik mocno zaniepokoił fanów

Adam Małysz za życia stał się legendą polskich skoków narciarskich. Skoczek poświęcił wiele lat swojego życia na treningi, które pozwoliły mu osiągnąć mistrzowski poziom. Przez 25 lat w tej trudnej drodze towarzyszyła mu żona, Izabela. Dziś media obiegła informacja, że Małysz nie mieszka już z żoną. Czyżby w życiu skoczka doszło do wielkich zmian?

Nasz najwybitniejszy skoczek wziął ślub na długo przed prawdziwym rozkwitem swojej kariery. Wraz z Izabelą zamieszkał w Wiśle, wybudował wymarzony dom i doczekał się córki, Karoliny. Iza przez lata wspierała męża w rozwoju jego kariery i była z nim zarówno w tych dobrych jak i złych chwilach. Wydawać by się mogło, że Iza z Adamem tworzą wyjątkowo zgraną parę. W związku z tym w sieci zawrzało, kiedy Iza zamieściła na Instagramie relację, z której wynikało, że nie mieszka już z mężem.

Sponsorowane

Małysz nie mieszka z żoną? Iza dodała niepokojący filmik

Iza stała się znana przy boku męża. Adam po zakończeniu kariery skoczka, został prezesem PZN, a także spróbował swoich sił w motosporcie. Okazuje się, że ta pierwsza funkcja, tak zaabsorbowała Małysza, że stał się on gotów do wielu poświęceń… nawet takich, które wymagają wyprowadzki z ukochanego domu i rozłąki z żoną. W relacji udostępnionej przez Izę widzimy filmik z mieszkania w Krakowie, który Iza podpisała w tajemniczy sposób:

Sponsorowane

„Jest też gdzie wyprowadzać psy”

Uspakajamy! Iza nie wyprowadziła się od męża, a przyjechała do niego w odwiedziny. Okazuje się, że Małysz, jako prezes Polskiego Związku Narciarskiego, musiał na jakiś czas zagościć w Krakowie, gdzie znajduje się siedziba związku. Kobieta przywiozła mężowi doniczki z lawendą, którą udekorowała nieco puste mieszkanie. Na swoim Instagramie napisała:

„W odwiedzinach (inspekcji) u męża na chacie. (Mąż w pracy), a żona? Sprząta”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane