w

Małgorzata Rozenek rzadko pokazuje się bez makijażu. Tym razem to zrobiła!

Małgorzata Rozenek słynie ze swojego perfekcyjnego wyglądu. Gwiazda zawsze ma idealny makijaż, fryzurę oraz modną stylizację. Jednak ostatnio Rozenek pokazała się bez makijażu. Jak fani ocenili jej naturalną odsłonę?

Sponsorowane

Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu? Rzadki widok

Małgorzata Rozenek, znana widzom jako perfekcyjna pani domu prywatnie jest żoną Radosława Majdana i mamą trójki dzieci. Gwiazda realizuje różne projekty telewizyjne i kojarzona jest ze swoim perfekcyjnym wizerunkiem, zarówno jeśli chodzi o jej wygląd jak i o wnętrza, którymi się otacza. Rozenek woli korzystać z filtrów lub obróbki, niż pokazać się bez makijażu. Kilkukrotnie gwiazda zaliczyła photoshopowe wpadki. Małgorzata nie ukrywa, że nie raz nad jednym postem spędzała kilka dni, zanim udało jej się osiągnąć oczekiwany efekt. Rozenek nie widzi problemu w tym, że wygładza twarz, zmienia kolory i nakłada na zdjęcia upiększające filtry. W rozmowie z Pudelkiem powiedziała:

„Czy edytuję swoją twarz? Tak, zdarza mi się. Zdarza mi się wygładzać, zdarza mi się zmieniać kolory. Oczywiście, że tak. I powiem ci, że zupełnie nie widzę w tym niczego złego”

Sponsorowane

Rozenek spaceruje z torebką wartą 6 tys. złotych

Małgorzata Rozenek prowadzi wiele projektów telewizyjnych, a jednocześnie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W ostatni weekend gwiazda wybrała się do warszawskiego Flaming&Co i spacer. W tych okolicznościach została przyłapana przez fotoreporterów. Prezenterka miała na sobie jasne spodnie i luźną bluzę. Sportową stylizację wykończyła botkami na obcasie, różową czapką z daszkiem i markową torbą od Gucci. Sama torba w jej stylizacji kosztowała 6 tys. złotych. Co ciekawe, gwiazda była bez grama makijażu, co zdarza się nadzwyczaj rzadko.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane