w

Majdan w mocnych słowach o Dodzie. „Od 15 lat konsekwentnie mnie stalkuje”

Radosław Majdan wiedzie szczęśliwe życie u boku Małgorzaty Rozenek. Wciąż jednak nie może zapomnieć o swojej drugiej żonie, która w wielu wywiadach czyni przytyki w jego stronę. W jednym z ostatnich rozmów Majdan nie wytrzymał i oskarżył Dodę o zniesławienie. Co jeszcze zdradził były piłkarz?

Radosław Majdan karierę czynnego sportowca ma już za sobą. Obecnie mężczyzna jest ekspertem piłkarskim. W jego życiu prywatnym wszystko układa się doskonale. Jakiś czas temu urodził mu się synek Henio, a dodatkowo piłkarz wychowuje dwójkę dzieci Rozenek z pierwszego małżeństwa. Majdan raczej stroni od mediów i skandali, skupiając się głównie na rodzinie. Ostatnio jednak zdecydował się zabrać głos w sprawie małżeństwa z Dodą.

Sponsorowane

Mimo że od ich rozwodu minęło już 16 lat, Dorota Rabczewska co rusz nawiązuje do związku z Radosławem i wbija szpile byłemu mężowi. Po wielu latach milczenia Majdan nie wytrzymał i stwierdził, że ma dość ciągłych przytyków Dody. Były piłkarz stwierdził nawet, że zachowanie artystki przypomina działania stalkera, a ona sama próbuje wypromować się na ich związku:

„Moja druga żona, można powiedzieć, że z premedytacją stalkera, od 15 lat konsekwentnie coś dodaje (na temat związku). Jak patrzę na pewne małżeństwa, które się rozpadły i żona ma pretensje, to sobie mówię: oj, musicie się uzbroić w cierpliwość. Ja już ją mam 15 lat, bo ona cały czas z uporem maniaka coś przypomina. W pewnym momencie wydawało mi się, że to też chyba był moment na zaistnienie jej”.

Sponsorowane

Majdan oskarża Dodę o zniesławienie. Piłkarz odniósł się do filmu „Dziewczyny z Dubaju”

W wywiadzie z Wiktorem Krajewskim były piłkarz odniósł się również do filmu „Dziewczyny z Dubaju”, którego współproducentem była Doda. Majdan stwierdził, że wie doskonale, że postać, która pojawia się na początku filmu była inspirowana jego osobą, co było wyjątkowo słabe ze strony artystki. Radosław dodał również, że tego typu zachowanie podchodzi już pod zniesławienie i pokazuje, jaka Doda jest nieszczęśliwa i zdesperowana:

„Pewne rzeczy są słabe. Jeśli robisz w jakimś filmie rolę kogoś, kto jest podobny do mnie i bardzo mocno mnie przypomina, to już jest sprawa pewnie opierająca się o zniesławienie, bo to jest przekroczenie jakiejś granicy. Pokazuje to, jak bardzo ta druga strona nie może się pogodzić, jaka jest nieszczęśliwa, że cały czas ma w sobie tę frustrację po 15 latach”.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane