w

Magdalena Ogórek tak rozpoczęła „Wiadomości” w TVP. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Piątkowe „Wiadomości” w Telewizji Polskiej rozpoczęły się jak zawsze o godz. 19:30. Tym razem jednak widzowie mogli być zaskoczeni, kiedy na ekranach zobaczyli tę osobę… Magdalena Ogórek w „Wiadomościach” wystąpiła w odważnej, wieczorowej stylizacji. Skąd taki pomysł twórców programu informacyjnego? I czy są to zmiany na stałe?

Magdalena Ogórek jest doskonale znana telewidzom Telewizji Polskiej. Kobieta była gospodynią „Planu Dnia” w TVP Info, „W tyle wizji”, „Studio Polska”, a także współprowadziła wraz z Jarosławem Jakimowiczem program „W kontrze”. Jednak w „Wiadomościach” w roli prowadzącej jeszcze nigdy jej nie było. Dlatego w miniony piątek widzowie Telewizji Polskiej mogli przeżyć, niemały szok, widząc gwiazdę w wieczornym wydaniu programu informacyjnego. Okazało się jednak, że Ogórek nie zasiadała w studio TVP, a w opolskim amfiteatrze.

Sponsorowane

Magdalena Ogórek w Wiadomościach. Tego widzowie nie mogli się spodziewać

W piątkowy wieczór Magdalenie Ogórek przypadła rola zapowiadającej rozpoczynający się Festiwal w Opolu. Celebrytka zapowiedziała festiwalowe atrakcje i szybko przekazała głos do studia, gdzie widzowie mogli zobaczyć znaną twarz Danuty Holeckiej. Pozostała część „Wiadomości” przebiegła jak zawsze, a Magdalena Ogórek pojawiła się jeszcze na ich zakończenie, gdzie przeprowadziła wywiad z braćmi Golec. Samo pojawienie się Ogórek nie było by tak spektakularne, gdyby nie jej wyjątkowa kreacja. Celebrytka wystąpiła w Telewizji Polskiej w czarnej sukni wieczorowej z ogromnym dekoltem. Co raczej nie zdarza się na tej antenie. Okazuje się, że Ogórek będzie w Telewizji Polskiej coraz częściej. Gwiazda ma bowiem współprowadzić wraz z Miłoszem Kłeczkiem, nowy program publicystyczny „Arena poglądów”.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane