w

Magda Gessler przeszła operację. To dlatego nie było jej w Sopocie.

Źródło: telemagazyn.pl

Magda Gessler w szpitalu. Restauratorka potwierdziła plotki krążące w mediach i wyjaśniła dlaczego zabrakło jej na Top of the Top Sopot Festival.

Nieobecność Magdy Gessler w Operze Leśnej wzbudziła duże zainteresowanie mediów i widzów. To że nie pojawiła się na żadnym z czterech dni festiwalowych nie mogło umknąć widzom zgromadzonym w Operze i przed telewizorami. Magda miała być jedną z gwiazd promujących nową jesienną ramówkę TVN-u. W związku z tym natychmiast zaczęły się spekulacje na temat prawdopodobnej choroby celebrytki. Przez długi czas sama zainteresowana nie potwierdzała tych plotek. Zrobiła to niedawno zamieszczając wpis na swoim Instagramie.

Sponsorowane

Magda Gessler w szpitalu. Powodem: wyrostek robaczkowy.

Okazało się, że krążące plotki miały potwierdzenie w rzeczywistości. Menager gwiazdy początkowo mówił o tym, że Gessler nie było w Sopocie „z przyczyn osobistych”. Znana restauratorka była bardziej wylewna i powiedziała wprost, że przeszła operację i został jej usunięty wyrostek robaczkowy. Na Instagramie Magdy czytamy:

Sponsorowane

„Tak jak Was, mnie też potrafi jeszcze coś zaskoczyć. Zawsze powtarzam, że młodość nie ma końca. Więc niespodziewanie coś, co dotyka młodych, dotknęło też mnie. Wszystko jest dobrze i dziękuje za troskę i czułość. Jestem w pełni sił, tylko lżejsza o mały wyrostek. Dbajcie o siebie. Kochajcie siebie”

Po publikacji postu Instagram Magdy zalała fala życzeń i słów wsparcia. Pod postem czytamy:

“Życzę szybkiego powrotu do zdrowia”

“Wszystkiego dobrego. Ja już mam za sobą taki zabieg”

Sponsorowane

“Pani Magdo, szybkiego powrotu do zdrowia i działania. Serdecznie pozdrawiam”

“Kocham. Zdrówka, pani Madziu, nasz cudowny, kolorowy ptaku”

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Miniatura:
  • Źródło: telemagazyn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane