w ,

Magda Gessler bez makijażu. W takiej wersji pokazuje się niesamowicie rzadko

Burza loków na głowie, kolorowe stylizacje i cięty język… widzowie pokochali Magdę Gessler i program „Kuchenne rewolucje”. Restauratorka znana z kontrowersyjnego zachowania i dosadnych opinii stała się ulubienicą widzów TVN-u. Ostatnio Magda Gessler pokazała się bez makijażu, co spotkało się z niemałym zaskoczeniem fanów. Czy ta niespodzianka spodobała się jej fanom?

Magda Gessler słynie z idealnie dobranych i kolorowych kreacji. Gwiazda lubi się wyróżniać i faktycznie jej wygląd mocno przyciąga uwagę. Rzadko kiedy mamy możliwość zobaczyć restauratorkę w wydaniu naturalnym i bez makijażu. W ostatnim czasie w mediach społecznościowych ukazało się zdjęcie wrzucone przez gwiazdę „Kuchennych rewolucji” na którym kobieta pozuje praktycznie bez makijażu. Jak na taką wersję Magdy Gessler zareagowali jej fani?

Sponsorowane

Magda Gessler bez makijażu

Sponsorowane

Trzeba przyznać, że w wersji sauté Gessler wygląda zupełnie inaczej. Jednak mimo wszystko i tak fani przyznali, że gwiazda zachwyca w każdym wydaniu. Pod zdjęciem Magda napisała:

„Wczoraj przed snem, po burzy … Włosy padły ? Ale lubię taka burze na głowie”

Magda Gessler nie pokazała twarzy zupełnie pozbawionej makijażu, ale zdecydowanie lżejszą jego wersję. Zabrakło pudru, perfekcyjnie wyciągniętego oka, sztucznych rzęs i szminki. Jedno co się nie zmieniło to burza loków na głowie, choć fani często spekulują, że to nie są naturalne włosy restauratorki, a jedynie doczepy.

Bez względu na makijaż czy jego brak fani i tak byli zachwyceni wyglądem Gessler. Pod wrzuconym postem ukazała się masa komentarzy i komplementów skierowanych do gwiazdy „Kuchennych rewolucji”.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane