w

Joanna Liszowska zaskoczyła fanów. Aktorka pokazała zdjęcia bez doczepów i makijażu

Joanna Liszowska to aktorka znana z wielu ról filmowych i programów telewizyjnych. Kobieta zagrała m.in. w „Na dobre i na złe”, „Prawo Agaty” i „Przyjaciółkach”. Jej znakiem charakterystycznym jest burza loków. Ostatnio gwiazda zaskoczyła swoich fanów. Liszowska pokazała się bez makijażu i doczepów. Okazuje się, że w naturalnym wydaniu wygląda zupełnie inaczej.

Fani pokochali Joannę głównie za rolę Patrycji Kochan w serialu „Przyjaciółki”. Serial opowiada historię czterech całkiem różnych kobiet i ich życiowych perypetii. W rolę tytułowych „Przyjaciółek” wcieliły się poza Joasią, Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska. Ale dziś nie o serialu, a o samej Joannie i jej medialnym wizerunku.

Sponsorowane

Liszowska bez makijażu, doczepów i peruki

Joanna Liszowska chętnie bryluje na ściankach na których emanuje seksapilem. Widać, że kobieta czuje się dobrze w swoim ciele. Znakiem charakterystycznym aktorki jest burza blond loków, które jak się okazuje, nie są prawdziwe. Liszowska przyznała się do tego, że nosi doczepy, a zdarza się jej również nosić peruki. Joanna poszła o krok dalej i pokazała się swoim fanom bez makijażu w swoich naturalnych włosach. Co na to obserwatorzy?

Sponsorowane

Joanna pokazała się w naturalnej odsłonie na swoim Instagramie. Pod zdjęciem aktorka napisała:

I feel good. Czego i wam życzę! Może być pięknie

Co na to fani?

Sponsorowane

Zdjęcie bez makijażu i doczepów spotkało się z pozytywną reakcją obserwatorów Joanny. Pod postem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy i komplementów.

Zawsze była pani piękna, ale teraz to już pani przesadziła„,

Nawet lepiej pani w swoich włosach„,

„Tak też wyglądasz super. Gratuluję odwagi”,

„Świetne zdjęcie. I ten uśmiech…” 

napisali pod zdjęciem na Instagramie
Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane