w

Wymagania Beyonce przed koncertem zwalają z nóg. Czy organizatorzy podołają?

Źródło: beyonce/ Instagram

Dziś i jutro w Warszawie odbędą się dwa koncerty wielkiej diwy muzycznej- Beyonce. Na to wydarzenie fani gwiazdy czekali pięć lat. Jednak aby do takiego koncertu doszło organizatorzy musieli zrealizować życzenia gwiazdy. A jak wiemy z poprzednich lat lista wymagań Beyonce jest bardzo długa…

Beyonce i Jay-Z przylecieli do Warszawy prywatnym odrzutowcem. Gwiazda wraz ze swoim mężem opuściła lotnisko przejściem dla VIP-ów i udała się do swojego hotelu. Popularni artyści zamieszkali w hotelu Raffles Europejski przy Krakowskim Przedmieściu, gdzie specjalnie dla nich zamknięto jedno piętro. Jednak nie były to jedyne wymagania, które Beyonce postawiła przed organizatorami wydarzenia.

Sponsorowane

Lista wymagań Beyonce jest długa. Czy uda się wszystkie zrealizować?

Sponsorowane

Beyonce słynie ze swoich wysokich wymagań, które muszą być zrealizowane, aby zgodziła się na występ w danym kraju. W 2018 roku piosenkarka zażyczyła sobie, aby ściany były jasne, a sofy białe i skórzane. Dodatkowo w toalecie miał się znaleźć czerwony papier toaletowy, a deska toaletowa miała być wymieniona na nową. Co do posiłku piosenkarka zażyczyła sobie na obiad pieczonego kurczaka.

Odpowiedni posiłek, napoje i temperatura w pokoju… to tylko początek.

10 lat temu lista wymagań Beyonce była oficjalnie podana w Internecie. W tym czasie wśród wymagań artystki znalazły się m.in.: świece o zapachu grejpfruta, mydło Irish Spring, zestaw do kawy i herbaty, odtwarzacz CD, cztery nowe ręczniki oraz odpowiednia temperatura w pokoju, która miała wynieść 22,2 stopnie Celcjusza. Jedzenie spożywane przez piosenkarkę również musiało być szczególne. Miały to być skrzydełka, nogi lub pierś z pieczonego kurczaka doprawione świeżym czosnkiem i ziołami, brokuły gotowane na parze i lekka przyprawiona fasolka oraz szpinak. Dodatkowo posiłek miał być podany 15-20 minut przed jej przybyciem do hotelu, tak aby jedzenie zachowało odpowiednią świeżość i temperaturę. Jeśli chodzi o napoje. Beyonce ma swoją ulubioną wodę, którą jest Aquafina. W jej pokoju miały się również znaleźć produkty Pepsi z którą artystka ma podpisany kontrakt. Jak widać lista wymagań nie jest krótka. Czy tym razem organizatorzy koncertu podołają?

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane