w

Kto zastąpi Małgorzatę Rozenek-Majdan w „Dzień dobry TVN”. Duże zaskoczenie.

Źródło: dziendobrytvn

TVN zaskoczył w ostatnim czasie informacją o ogromnych roszadach w programie „Dzień dobry TVN”. Pracę w śniadaniówce straciło pięciu prowadzących, w tym świeżo przyjęta Małgorzata Rozenek-Majdan. Okazuje się, że na antenę po długiej nieobecności wróci dawna prowadząca „DDTVN”. Według nieoficjalnych informacji Aleksandra Kwaśniewska zastąpi Rozenek w popularnej śniadaniówce.

Najpierw Polsat zaszalał ze zmianami w obsadach programów, a teraz TVN poszedł śladem Edwarda Miszczaka. Dziś już wiemy, że w jesiennym „Dzień dobry TVN” nie zobaczymy Ani Kalczyńskiej, Andrzeja Sołtysika, Małgosi Ohme, Małgorzaty Rozenek-Majdan i Agnieszki Woźniak-Starak. Informacja o zwolnieniach zaszokowała widzów śniadaniówki, którzy zaczęli zastanawiać się kto zastąpi dotychczasowych prowadzących. Według pierwszych nieoficjalnych informacji, na miejsce Rozenek-Majdan ma wskoczyć Aleksandra Kwaśniewska.

Sponsorowane

Kwaśniewska zastąpi Rozenek w „DDTVN”

Sponsorowane

Widzowie programu „Dzień dobry TVN” nie kryli swojej niechęci do słynnej 'perfekcyjnej pani domu. Małgorzata Rozenek-Majdan mimo dobrych chęci i zaangażowania nie wkupiła się w łaski telewidzów. Doszło nawet do tego, że internauci pisali petycję o jej usunięcie ze śniadaniówki. Niedawno okazało się, że błagania widzów zostały wysłuchane i Małgosi Rozenek-Majdan już nie zobaczymy w porannym programie. Według ustaleń Super Expressu jej miejsce ma zająć Aleksandra Kwaśniewska, która już kiedyś miała krótki incydent w śniadaniówce. Jej kariera zakończyła się szybko. Ola bez zgody wydawcy wykorzystała czas antenowy i odniosła się do zarzutów stawianych w stronę ojca, dotyczących jego alkoholizmu. Po tym incydencie Ola została odsunięta od programu i przeniesiona do „Miasta kobiet”, którego emisja zakończyła się wiosną tego roku.

Na ten moment pewne składy w programie to…

Na ten moment pewne składy w programie „Dzień dobry TVN” to Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. W okresie wakacji do podstawowego składu dołączyli: Gabi Drzewiecka, Robert Stockinger, Anna Senkara i Mateusz Hładki.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane