w

Marta Kubacka opublikowała zdjęcie z domu. Pojawił się na nim nowy członek rodziny

Marty Kubackiej już nikomu nie trzeba przedstawiać. Po tym, jak w krytycznym stanie trafiła do szpitala, wokół jej osoby zrobiło się wiele szumu medialnego. Obecnie żona polskiego skoczka jest już w domu i wraca do zdrowia. W ostatnich dniach Kubacka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie córki i… imponującego czworonoga. To pierwsze zdjęcie wrzucone przez Martę odkąd wyszła ze szpitala.

Marta Kubacka spędziła w szpitalu prawie miesiąc czasu. Żona Dawida trafiła tam w stanie krytycznym, z powodu dużych problemów kardiologicznych. Życie Marty wisiało na włosku i jak twierdzą lekarze, tylko cud sprawił, że tak szybko jej stan zdrowia uległ poprawie. W rozmowie z „Dzień dobry TVN” Dawid przyznał, że przez dwa tygodnie nie widywał córek, gdyż mieszkał w szpitalu. Dodał również, że mimo ogromnych problemów Marty: „spotkanie ze św. Piotrem zostało odroczone na przynajmniej 50 lat”.

Sponsorowane

Kubacka opublikowała pierwsze zdjęcie od wyjścia ze szpitala

Żona Dawida jest osobą, która często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Oczywiście kiedy choroba wykluczyła ją z normalnego życia, na jej Instagramie nic się nie działo. Wszystkich informacji o stanie zdrowia kobiety dowiadywaliśmy się z konta Dawida. Teraz, kiedy sytuacja Marty się ustabilizowała, opublikowała pierwszy, długo wyczekiwany post. Na zdjęciu wrzuconym przez żonę Dawida widzimy ich młodszą córkę, Maję, a także potężnego czworonoga. Okazuje się że bernardyn Berni jest nowym członkiem rodziny. Pies ten jest doskonałym stróżem i towarzyszem życia, wymaga jedynie duże miejsca przez wzgląd na swoje gabaryty. Fani skoczka i jego żony rozpłynęli się nad przeuroczą fotografią i życzyli Marcie szybkiego powrotu do formy.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane