w

Luksusowy apartament Kuby Wojewódzkiego. Widok z okna zapiera dech w piersi

Kuba Wojewódzki swoje życie dzieli pomiędzy Koszalin- skąd pochodzi i Warszawę- w której mieszka i pracuje. Ostatnio na jego trasie pojawiła się jeszcze jedna lokalizacja. Znany prezenter coraz więcej czasu spędza w Gdyni, gdzie ma własną restaurację i apartament…W jednym z postów Kuba Wojewódzki pokazał swój apartament i widok z okna. Trzeba przyznać, że jego „gniazdko” robi wrażenie.

Kuba Wojewódzki lubi podróżować. Głównymi kierunkami jego wyjazdów są kraje egzotyczne. Jednak na ten długi weekend majowy Kuba postanowił pojechać nad polskie morze, gdzie znajduje się jego apartament. Apartament Kuby Wojewódzkiego mieści się w prestiżowym wieżowcu. Lokum gwiazdora urządzone jest na bogato. Nie tylko środek robi ogromne wrażenie. Zachwyca również to, co za oknami, za którymi rozpościera się widok na Zatokę Gdańską. Trzeba przyznać, że gwiazdor lubi otaczać się luksusem. Otaczać, ale też chwalić się posiadanym majątkiem. Na zdjęciach wrzuconych przez prezentera w trakcie weekendu majówkowego widzimy część apartamentu, ale także butelkę koniaku czy drogi zegarek. Poza tym na fotografii widać dwie książki. Jedną z nich jest biografia Marii Curie- Skłodowskiej, a drugą „Nikoś” Edyty Skotarczak.

Sponsorowane

Kuba Wojewódzki pokazał apartament

Wracając do apartamentu Wojewódzkiego znajduje się on tak jak wspominaliśmy w Gdyni w jednym z wieżowców Sea Towers. Oba budynki mieszczą się obok mariny, a z ich pięter rozpościera się widok na polskie morze i cumujące jachty i łodzie. Największe wrażenie robi taras i przeszklenia, które sprawiają, że niebo i morze wręcz 'przenikają’ do środka apartamentu.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane