w

Kto zastąpi Łukasza Nowickiego? Główny kandydat ma ogromne doświadczenie przed kamerami.

Źródło: lukasz_nowicki _mateusz_szymkowiak/ Instagram

Całkiem niedawno Łukasz Nowicki ogłosił, że po 13 latach rezygnuje z prowadzenia „Pytania na śniadanie”. Jako że telewizja nie znosi pustki od razu pojawiło się pytanie kto zastąpi Łukasza Nowickiego. Okazuje się, że prawdopodobnie będzie to ktoś, kogo doskonale znają widzowie Dwójki.

Parę dni temu Łukasz ogłosił na swoim Instagramie, że kończy swoją przygodę z „Pytaniem na śniadaniem”. Dziś mężczyzna poprowadził swój ostatni odcinek śniadaniówki. Oczywiście nie obeszło się bez podziękowań, wspomnień i pożegnalnych łez. Łukasz zapewnił, że jego rezygnacja jest tylko i wyłącznie jego decyzją. We wzruszającym wpisie czytamy:

Sponsorowane

„Kochani, miałem ogłosić to w czwartek, ale jak to w życiu medialnym bywa, sprawa nabrała przyśpieszenia. Po 13 latach zdecydowałem się odejść z „Pytania na Śniadanie”. To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów”

Kto zastąpi Łukasza Nowickiego?

Sponsorowane

Oczywistym jest, że to co dla jednego jest końcem, dla drugiego jest początkiem. Od momentu ogłoszenia decyzji przez Nowickiego media spekulują kto zastąpi Łukasza w programie. Jak doniósł anonimowy informator najprawdopodobniej miejsce Łukasza Nowickiego zajmie znany, lubiany i niesamowicie doświadczony- Mateusz Szymkowiak.

„Jest bardzo doświadczony w prowadzeniu programów na żywo. Prowadził wielokrotnie “Pytanie na śniadanie” w zastępstwie za swoich kolegów”

Szymkowiak od kilku lat jest dziennikarzem i prezenterem w Telewizji Polskiej. Mężczyzna prowadził program: „The Voice of Poland”, „Lajk”, a także tworzył reportaże dla „Pytania na śniadanie”. Na ten moment stacja nie potwierdziła plotek powtarzanych przez media. Podobno na miejsce Łukasza Nowickiego czai się aż trzech kandydatów.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • rozrywka.goniec.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: lukasz_nowicki
  • _mateusz_szymkowiak/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane