w

Do tej pory prowadziła programy o tematyce ślubnej. Czy teraz zastąpi Katarzynę Dowbor w „Nasz nowy dom”?

Po głośnym zwolnieniu Katarzyny Dowbor z Polsatu i programu „Nasz nowy dom” w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Wiele osób nie kryje swojego niezadowolenia z decyzji Edwarda Miszczaka. Pojawia się też wiele spekulacji na temat tego, kto zastąpi Katarzynę Dowbor? Czy będzie to gwiazda znana z programów ślubnych?

Decyzja o zmianach w programie „Nasz nowy dom” była ogromnym zaskoczeniem dla widzów. Znany i lubiany program cieszył się ogromną popularnością, a Katarzyna Dowbor tworzyła go od pierwszego odcinka przez 20 sezonów. Prowadząca nie kryła swojego zniesmaczenia i zaskoczenia decyzją prezesa Polsatu. W swoich mediach społecznościowych zamieściła obszerny post, w którym napisała m.in. „Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich…”. Wpis spotkał się z ogromnym odzewem wśród fanów, którzy współczuli i pocieszali byłą prowadzącą. Wzruszona Kasia nagrała filmik, w którym podziękowała wszystkim za wiadomości, telefony i otrzymane wsparcie.

Sponsorowane

Kto zastąpi Katarzynę Dowbor? Padło konkretne nazwisko

Wśród kandydatek coraz częściej pojawia się nazwisko Izabeli Janachowskiej. Kobieta jest doskonale znana z telewizji, w której prowadzi już dwa programy o tematyce ślubnej. Czy w związku z tym znajdzie czas na „Nasz nowy dom”, który wymaga dużo czasu i zaangażowania? Sama zainteresowana nie potwierdziła krążących plotek. W rozmowie z Pudelkiem udzieliła mocno wymijającej odpowiedzi:

Sponsorowane

„Z uwagi na ogromny szacunek i dla Kasi Dowbor, i dla decyzji pana dyrektora Miszczaka, nie chciałabym komentować zmian w programie „Nasz Nowy Dom”. Mogę jedynie powiedzieć, że to dla mnie wielki zaszczyt, że moje nazwisko przewija się w tej dyskusji, ale wszelkie decyzje pozostawiam w tej sprawie „siłom wyższym””

powiedziała Janachowska w rozmowie z Pudelkiem

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane