w

Znamy pierwszą uczestniczkę „Hotel Paradise All Star”. Kto to będzie?

Źródło: hotelparadise.tvn7/ Instagram

„Hotel Paradise” stał się prawdziwym hitem stacji TVN7. Po 6 emocjonujących sezonach, producenci postanowili zaskoczyć widzów i postanowili w kolejnej edycji umieścić uczestników, którzy już brali udział w programie. W związku z tym pojawiło się wiele spekulacji, które osoby zostaną zaproszone do kolejnego sezonu. Jedna z nich właśnie się ujawniła. Kto wystąpi w Hotelu Paradise All Star?

Kto wystąpi w Hotelu Paradise All Star?

Sponsorowane

Pierwszą z uczestniczek nowej edycji będzie znana i lubiana Basia Pędlowska. Basia wzięła udział w trzecim sezonie, gdzie wraz ze swoim partnerem Krystianem doszła do finału. Parę połączyło w programie prawdziwe uczucie, jednak po jego zakończeniu ich związek się rozpadł. Co ciekawe już po powrocie do Polski Basia związała się z Krzysztofem, który również brał udział w trzeciej edycji. Niestety ten związek również nie przetrwał zbyt długo. W związku z tym Basia wraca do hotelu aby ponownie szukać miłości.

Na swoim Instagramie Basia podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami. Zdradziła również, że cały skład siódmej edycji będzie wyjątkowy i na pewno widzowie będą zadowoleni. Post Basi został przyjęty bardzo entuzjastycznie, gdyż dziewczyna była jedną z ulubionych uczestniczek. Widzowie pokochali ją za jej naturalność, szczerość i piękny uśmiech. Na Instagramie Basia napisała:

Sponsorowane

„Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogę wam przekazać wiadomość, a mianowicie taką, że wezmę udział w specjalnej edycji „Hotelu Paradise All Stars”, którą będzie można oglądać już od 25 maja! Trzymajcie kciuki, bo będzie się działo. Koniecznie obserwujcie kolejne ogłoszenia, bo skład tej edycji będzie naprawdę wow. Ściskam” 

  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: hotelparadise.tvn7/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane