w

Wiemy kto zwyciężył w “Azja Express”. Zaskakujący finał rywalizacji.

Źródło: azjaexpress.tvn/ Instagram

Dobiegła końca już kolejna edycja popularnego programu “Azja Express”. Tym razem rywalizacja odbywała się na terenie Turcji, Gruzji i Uzbekistanu. W finale jak zawsze znalazły się dwie pary, choć tym razem finał okazał się mocno nieprzewidywalny. Kto wygrał „Azja Express”?

“Azja Express” to program emitowany na antenie TVN od 2016 roku. W show biorą udział gwiazdy, a każda z nich ma w podróży jedną bliską osobę. Pary mają dotrzeć w wyznaczone miejsca, jednak na każdy dzień mają przyznane ograniczone środki… jest to zaledwie 1 dolar. W pierwszej edycji gwiazdy przemierzali Wietnam, Kambodźę i Tajlandię, drugiej Sri Lankę i Indię. W trzeciej i czwartej uczestniczyli przenieśli się do Ameryki,  a w tym sezonie ponownie wrócili do Azji. I właśnie ten ostatni sezon wzbudził najwięcej emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

Sponsorowane

Kto wygrał w „Azja Express”?

Uczestnicy ostatniej edycji rozpoczęli swoją przygodę  w Stambule i przemierzyli łącznie 4 tys. km. W finale sezonu znaleźli się Andziaks  i Luka oraz Paulina Krupińska i Izabela Połeć. Początkowo znacznie lepiej szło parze Pauliny Krupińskiej i wydawało się, że to ona zatriumfuje w finale. Ostatecznie okazało się, że wygrali Andziaks i Luka. Mimo to Paulina Krupińska opublikowała post w którym podziękowała za wspaniałą przygodę i pogratulowała wszystkim parom, które wzięły udział w programie:

Sponsorowane

„To, co przeżyłyśmy, zostanie z nami na zawsze… Andziaks i Luka, zaszczytem było być z wami w finale. Gratuluję Wam wygranej. Udowodniliście, że nie ważne jak się zaczyna…najważniejsze jak się kończy. Wygranymi są wszystkie pary, które podjęły się udziału w tej przygodzie i zmierzyły się ze wszystkimi słabościami”

napisała Paulina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane