w

Królowa życia wrzeszczała na pracownika McDonald’s. Padły okrutne wyzwiska

Julia Von Stein stała się sławna dzięki programowi „Królowe życia”. W ostatnim czasie celebrytka pojawiła się w fast foodzie, gdzie doszło do ostrej wymiany zdań. Królowa Życia zrobiła awanturę w McDonaldzie, a punktem zapalnym stał się papieros.

Julia Von Stein tak jak i Sylwia Peretti stała się popularna dzięki stacji TTV i emitowanemu tam show: „Królowe życia”. W programie można było zobaczyć prywatne życie osób, które osiągnęły w życiu sukces i w związku z tym otaczają się prawdziwymi luksusami. Julia Von Stein wzbudzała w show TTV wiele emocji, głównie dzięki swojej nietypowej profesji. Celebrytka pracuje w domu pogrzebowym i zajmuje się makijażem pośmiertnym, a także projektowaniem trumien. W ostatnim czasie gwiazda „Królowych życia” pokazała się internautom z niezbyt dobrej strony. Jej nagranie z McDonalda szybko obiegło sieć.

Sponsorowane

Królowa Życia zrobiła awanturę w McDonaldzie

Julia podjechała samochodem do popularnego fast foodu i skorzystała z opcji McDrive. Celebrytka zamówiła jedzenie paląc jednocześnie papierosa. Pracownik zwrócił jej uwagę i poprosił o zgaszenie papierosa. Te słowa rozzłościły Królową Życia i sprawiły, że z jej ust popłynęła niespodziewana wiązanka. Na nagraniu wrzuconym do Internetu słyszymy m.in.

„Kim ty k**wa jesteś, że mówisz mi, że nie mogę palić w swoim samochodzie?! Za twoje palę?”

Sponsorowane

Dalej było jeszcze gorzej. Nie pomogły nawet przeprosiny pracowników stacji oraz zapewnienia, że pracownik poniesie należne konsekwencje. Nakręcona Julia kontynuowała swoją wiązankę:

„Nie mogę palić u siebie w samochodzie, bo jakiś kmiot, k**wa pracownik, mi powie, że ja k**wa nie mogę palić w samochodzie, no k**wa łeb mi zaraz wy**doli”

wrzeszczała kontynuując palenie
Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane