w

Beata Kozidrak po raz kolejny weźmie ślub. Gwiazda pokazała drogi pierścionek

Beata Kozidrak 7 lat temu rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem, z którym dzieliła życie przez 37 lat. Choć od pewnego czasu przyznawała, że jest zakochana, to deklarowała się również, że nie ma zamiaru ponownie wychodzić za mąż. Coś się jednak zmieniło, gdyż ostatnio piosenkarka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Czy Beata Kozidrak ponownie weźmie ślub?

Beata Kozidrak rozstała się po 37 latach małżeństwa

Sponsorowane

Poprzedni mąż piosenkarki Andrzej Pietras założył wraz z Beatą zespół „Bajm” w 1978 r. Parę szybko połączyły nie tylko relacje zawodowe, ale również prywatne. Już rok później stanęli na ślubnym kobiercu, a z ich związku narodziły się dwie córki: Katarzyna i Agata. Po wielu wspólnych latach para się rozwiodła i obecnie układają sobie życia u boku innych partnerów. W rozmowie z viva.pl Beata Kozidrak przyznała, że wyciągnęła wnioski po rozstaniu z Andrzejem i postanowiła iść do przodu. Piosenkarka oznajmiła również, że ponownie jest zakochana i chce teraz celebrować każdą chwilę:

„Po rozwodzie szukałam swojego miejsca, innej przestrzeni. Znalazłam miłość, upiłam się nią jak w piosence i budowałam siebie. I zawarłam w muzyce tamten czas. Teraz pokazuję siebie z innym doświadczeniem, z pewnymi błędami.”

Sponsorowane

W tym samym wywiadzie dodała, że mimo iż jest szczęśliwie zakochana, nie zamierza tego związku legalizować. Artystka zapewniła wręcz, że kolejnego ślubu nie będzie:

„Na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż mój partner bardzo się stara, ja nie chcę. Żyje mi się bardzo fajnie. Bo w związku, który nie polega na tym, że ktoś mnie będzie kontrolował. Kiedy chcę, to jadę z moimi przyjaciółkami na jakąś imprezę, gdzieś do ciepłych krajów. A jednocześnie czuję jego miłość, zrozumienie i że jest blisko mnie.”

Kozidrak ponownie weźmie ślub

Plany piosenkarki jednak uległy zmianie. Podczas jednego ze swoich występów na „Pink Party” pokazała swoim fanom pierścionek zaręczynowy i dodała: „Cztery karaty szczęścia (…) Nikt się nie spodziewał, że wyrażę swoje 'yes'”. Informacja ta została optymistycznie przyjęta przez fanów artystki, którzy zaśpiewali Beacie gromkie „Sto lat”.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane