w

To koniec serialu „M jak miłość”? TVP ma smutną informację dla wszystkich widzów

Niestety, ale koniec serialu „M jak miłość”, „Barwy Szczęścia” oraz „Na dobre i na złe” coraz bliżej. TVP potwierdziła tę smutną informację. Jeśli jesteś wiernym fanem tych produkcji, przygotuj się na tygodniową przerwę w ich nadawaniu w maju. Kolejna zła wiadomość to ta, że przerwa wakacyjna zacznie się w 2023 roku wcześniej niż zazwyczaj. W tym czasie popularne seriale też znikną z anteny.

Koniec serialu „M jak miłość”

Sponsorowane

AKPA podał do informacji publicznej, że Telewizja Polska nie będzie emitować znanych i lubianych seriali na swojej antenie aż przez tydzień. A to wszystko już w maju. Skąd taka decyzja? Otóż w dniach od 1 do 3 maja wypada majówka. Długi weekend, jak i dni wolne od pracy w 2023 roku chyba nie sprzyjają oglądalności. TVP prawdopodobnie zamiast seriali puści filmy fabularne.

Nowych odcinków „M jak miłość” nie zobaczymy w TVP2 w dniach 1-2 maja 2023. W te same dni plus 3 maja nie zostanie pokazany w telewizji także serial „Barwy szczęścia”. Fani „Na dobre i na złe” będą musieli poczekać na kolejną odsłonę serii aż do 10-go maja! – ujawnia portal Super Seriale.

Sponsorowane

To jeszcze nie koniec złych wieści. Dla fanów serialu „M jak miłość” mamy jeszcze jedną złą informację. Mianowicie aktualny sezon Telewizja Publiczna zamierza zakończyć już 31 maja. Od tej daty ma zacząć się wspomniana przerwa wakacyjna.

Przerwa wakacyjna w nadawaniu seriali

Odcinki: 1729 „M jak miłość” zostanie pokazany w TVP2 w kolejny tygodniu, 9 maja; 2809 „Barw szczęścia” w czwartek 4.05, a 884 „Na dobre i na złe” 10 maja – przekazał portal Super Seriale.

Sponsorowane

Pojawiają się plotki, jakoby całkowity koniec serialu „M jak miłość” był już bliski. Jednak osoby bezpośrednio związane z produkcją temu zaprzeczają. Powód jest prosty. Oglądalność jest na tyle duża, że zwyczajnie takich ruch nie jest opłacalny. Portal Wirtualne Media podaje, że każdy odcinek rodu Mostowiaków oglądają około 3 miliony widzów.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane