w

Kolejna gwiazda zwolniona z Polsatu. Kto podzielił los Katarzyny Dowbor?

Kolejne zwolnienie w Polsacie. Po głośnym odejściu Katarzyny Skrzyneckiej i Katarzyny Dowbor kolejna osoba żegna się z telewizją. Na kogo padło tym razem?

Edward Miszczak- nowy dyrektor programowy Polsatu wziął się za wielkie porządki. Zmiana dyrektora nastąpiła w styczniu 2023 roku, a już w maju zaczął wprowadzać w życie swoje nowe wizje. W związku z tym kolejne gwiazdy są zwalniane z telewizji. Ostatnio po 10 latach prowadzenia programu „Nasz nowy dom” podziękowano za współpracę Katarzynie Dowbor. Mimo że nie zabrakło kwiatów i pięknych słów pożegnania, Kasia nie owijała w bawełnę i szybko podała prawdziwy powód zwolnienia. Na Facebooku napisała:

Sponsorowane

„W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich”

Kolejne zwolnienie w Polsacie. Tym razem pracę stracił znany choreograf

Sponsorowane

Teraz media obiegła kolejna zaskakująca informacja. Okazuje się, że z programem „Twoja twarz brzmi znajomo” musi pożegnać się Kris Adamski. Słynny choreograf współtworzył „TTBZ” od samego początku i stworzył 140 niezapomnianych układów tanecznych. Jako tancerz występował na wielu światowych scenach m.in. w Wilnie, Paryżu, Moskwie, Casablance, a w ostatnim czasie mogliśmy go oglądać w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie był jednym z jurorów. Informację podaną przez serwis Pomponik potwierdziła stacja Polsat wysyłając notatkę prasową do redakcji:

„Telewizja Polsat dziękuje Krzysztofowi „Krisowi” Adamskiemu za wiele lat współpracy z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

O zwolnieniu mężczyzny wypowiedzieli się eksperci ds. komunikacji Polsatu:

„Kris związany był z muzycznym show od 2014 r., czyli od pierwszej jego edycji. Przez ten czas przygotował choreografię aż dla 144 uczestników programu i stworzył tyle samo pokazów tanecznych grupy Kris Crew. Jego kreatywne pomysły trenerskie przekładały się na barwne występy na scenie, doceniane przez widzów programu”

Sponsorowane

Czytając te słowa ciężko zrozumieć decyzję Miszczaka. Tym bardziej, że nikt nie podał oficjalnej przyczyny zwolnienia choreografa.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane