w

Katarzyna Dowbor wraca do akcji! Wyremontuje kolejny dom!

To nie koniec pracy słynnej prezenterki. Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom! Gwiazda nawet nie myśli o zasłużonym odpoczynku, a wciąż wymyśla dla siebie nowe wyzwania. O co chodzi tym razem?

Zwolnienie Katarzyny Dowbor po 10 latach z programu „Nasz nowy dom” nie spodobało się jej fanom, jak również widzom. Ona sama przyznaje, że gdy poproszono ją na rozmowę do gabinetu dyrektora, myślała, że chodzi jedynie o jakieś zmiany w koncepcji programu. Dowbor nie spodziewała się zupełnie tego, że jedyną zmianą w programie będzie zamiana prowadzącej. W rozmowie z Super Expressem tak wspominała tamten dzień:

Sponsorowane

„Dostałam SMS-a, że mam spotkanie z panem dyrektorem. Nie bardzo wiedziałam, w jakiej sprawie, dlatego, że planowaliśmy kolejne transze. Nagle dostaję wiadomość, że mam się stawić tego i tego dnia. Nie była to między nami rozmowa. Zobaczyłam, że tam jest moja producentka, że jest dyrektor firmy, która produkowała ten program i producent z ramienia Polsatu. Oni wszyscy siedzieli i nie odzywali się słowem. Nagle usłyszałam: „Stacja chce się z Panią pożegnać”. To było zaskoczenie, zwłaszcza w takim dużym audytorium, bo jeżeli wchodzę i widzę, że są ludzie, z którymi pracuję, to byłam przekonana, że będziemy rozmawiać, co chcemy zmienić w programie”.

Katarzyna Dowbor wyremontuje dom. Tym razem swój

Sponsorowane

Kasia mimo tego, jak została potraktowana, nie zamierza odpoczywać na emeryturze. Okazuje się, że gwiazda znów bierze się za remonty. Jednak tym razem nie będzie to dom obcych ludzi, a jej własny. Prezenterka zdradziła, że po tym, jak jej mama któregoś dnia się przewróciła, postanowiła zabrać ją do siebie. W związku z tym postanowiła przygotować jej miejsce, co wiązało się z przerobieniem pokoju córki i podzieleniem go na dwa mniejsze. Co ciekawe, Kasia poprosiła o pomoc w remoncie kolegę z programu „Nasz nowy dom”- Artura:

„Niedawno moja mama się przewróciła, nie mogła już mieszkać sama. Musiałam zdecydować o tym, żeby mamie zrobić pokój, a że miałam dwie tylko sypialnie, trzeba było z dużego pokoju mojej córki zrobić dwa (…) Zadzwoniłam (do Artura) i powiedziałam „Mam problem, muszę mamę zabrać do siebie, potrzebuję zrobić w 5 dni pokój dla mamy. Powiedział: „Masz to załatwione””

Artur jak zawsze poradził sobie znakomicie. Dowbor zdradziła, że jedna ze ścian jest zrobiona z desek, a całość wygląda pięknie. Kasi tak spodobało się remontowanie własnego domu, że już zapowiada kolejne zmiany. Planuje m.in. wycyklinować podłogi.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane