w

Katarzyna Dowbor po zwolnieniu z Polsatu ma zaskakujące plany na przyszłość.

Katarzyny Dowbor już nie zobaczymy w programie „Nasz nowy dom”. Po głośnym zwolnieniu gwiazda musi przyzwyczaić się do życia bez telewizji i na nowo ułożyć swój każdy dzień. Okazuje się, że Katarzyna Dowbor ma już pomysł na dalsze życie, a jej plany są mocno zaskakujące.

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z telewizji sprawiło, że w mediach zawrzało. Nikt nie spodziewał się, że po 10 latach Kasia zostanie tak po prostu wyrzucona z formatu, który tworzyła od samego początku. Co ciekawe nawet sama Dowbor była zaskoczona swoim zwolnieniem, gdyż jak sama przyznała myślała, że została poproszona przez Edwarda Miszczaka by ustalić szczegóły jubileuszu w Polsacie. Usunięcie Dowbor tak jak i innych gwiazd tj. np. Katarzyna Skrzynecka jest realizacją planu 'odmłodzenia’ stacji, którego pomysłodawcą jest Edward Miszczak. Kasię w programie ma zastąpić Elżbieta Romanowska. Była prowadząca „Nasz nowy dom” stara się nie rozmyślać o przeszłości, a ma już całkiem ciekawe plany na przyszłość. Jakie?

Sponsorowane

Katarzyna Dowbor dalsze plany na przyszłość.

Na chwilę obecną Kasia zajęła się tym co sprawia jej największą przyjemność, czyli pielęgnacją ogrodu i opieką nad zwierzętami. Kasia uwielbia psy i konie. W wywiadzie dla tygodnika „Dobry tydzień” Dowbor opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Jak na razie była gwiazda Polsatu opiekuje się ukochaną mamą, ale jak sama przyznaje nie wyklucza, że w przyszłości przeniesie się do Hiszpanii, gdzie mieszkają jej dzieci:

Sponsorowane

„Moje plany uzależnione są od tego, jak długo moje zwierzęta będą żyły – one też są członkami rodziny! Chciałabym jak najdłużej się nimi opiekować. A jeśli się okaże, że nie mam sił, wtedy może do dzieciaków do Hiszpanii pojadę? Zobaczymy. Możliwości jest sporo”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane