w

Karina Koch na zdjęciu z nowym chłopakiem. Uwagę fanów skradł pewien szczegół

Źródło: Karina i Stefan Koch- rodzeństwo Koch

Karina Koch pokazała zdjęcia z nowym chłopakiem. Mimo tego, że dziewczyna mocno przeżyła rozstanie z Grzegorzem, to już zdecydowała się na kolejny związek. Ostatnie zdjęcia opublikowane przez bohaterkę „Chłopaków do wzięcia” przyciągnęły uwagę jej fanów, którzy skupili się na jednym szczególe.

Karina Koch wystąpiła w programie „Chłopaki do wzięcia” wraz ze swoim bratem Stefanem. Rodzeństwo szukało drugiej połówki na oczach widzów Polsatu. Brat Kariny szybko znalazł miłość i obecnie spodziewa się dziecka. Gorzej poszło Karinie, która jeszcze przez długi czas była singielką. 14 lutego uczestniczka programu udostępniła romantyczne zdjęcie na którym całowała się z tajemniczym chłopakiem. Teraz w jej mediach społecznościowych pojawiły się nowe zdjęcia.

Sponsorowane

Karina wybrała się z nowym chłopakiem na Cmentarz w Raciborzu

W nowym poście Karina Koch pokazała zdjęcia z wycieczki na Cmentarz Ewangelicki w Raciborzu. Jak napisała bohaterka „Chłopaków do wzięcia” miejsce wymaga, aby zachować powagę, dlatego też uśmiech pojawia się jedynie na jednym zdjęciu:

„Tym razem tylko na jednym zdjęciu uśmiech. Na pozostałych bardziej poważnie, bo miejsce tego wymaga. Odwiedziliśmy stary Cmentarz Ewangelicki w Raciborzu”

Sponsorowane

To już kolejny post Kariny w którym pojawia się tajemniczy mężczyzna. Choć dziewczyna nie zdradziła nawet jego imienia, to można twierdzić, że ich relacja układa się bardzo dobrze. Fani zwrócili uwagę na jego fryzurę, porównując ją do włosów Kariny. Obecny związek to druga poważna relacja w życiu bohaterki „Chłopaków do wzięcia”. Wcześniej Karina układała sobie życie z Grzegorzem, ale jak sama przyznała hejt, a także zazdrość byłego partnera sprawiły, że doszło do rozstania.

Tym razem tylko na jednym zdjęciu uśmiech 🙂 a na pozostałych bardziej poważnie bo miejsce tego wymaga .. Odwiedziliśmy stary Cmentarz Ewangelicki w Raciborzu

Posted by Karina i Stefan Koch – rodzeństwo Koch on Wednesday, May 3, 2023

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Karina i Stefan Koch- rodzeństwo Koch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane