w

Agnieszka Kaczorowska zwolniona z pracy. Co zawiniła serialowa Bożenka?

Agnieszka Kaczorowska-Pela/Facebook

To koniec przygody Agnieszki Kaczorowskiej z Teatrem Tu i Teraz. Aktorka znana z serialowej roli Bożenki Lubicz przerywa milczenie i wyjawia fakty współpracy z teatrem. Dlaczego Kaczorowska została zwolniona i co na to właścicielka teatru? Znamy opinię obydwu stron.

Agnieszka Kaczorowska jest mamą dwóch dziewczynek: Emilii i Gabrysi i żoną Macieja Peli. Prywatne sprawy gwiazdy układają się więc w jak najlepszych porządku. Gorzej ma się sprawa z życiem zawodowym kobiety. Aktorka znana bardziej jako Bożenka z Klanu pożaliła się ostatnio w swoich mediach społecznościowych, że jej współpraca z Teatrem Tu i Teraz dobiegła końca.

Sponsorowane

Agnieszka Kaczorowska zwolniona z Teatru Tu i Teraz.

Aktorka poszła o krok dalej i w obszernym Instastories opowiedziała o pracy w Teatrze. Zaznaczyła, że artyści w Teatrze prowadzonym przez Kamilę Polak, są traktowani źle i nie jest im okazywany należny szacunek. Rozżalona Kaczorowska wylała z siebie wszystkie żale, dotyczące pracy w Tu i Teraz:

Sponsorowane

„Nie akceptuję tego, jak są traktowani ludzie w tym teatrze, nie ma na to mojej zgody, nie chcę w tym uczestniczyć i wiem, że nie jestem pierwszą osobą, która została tak potraktowana”

Podsumowała również swoją byłą placówkę oceniając ją jako toksyczną i zachęciła fanów do zmiany miejsca pracy, jeśli tylko czujemy się w swojej pracy źle traktowani.

Właścicielka Teatru odpowiada Agnieszce w oficjalnym oświadczeniu.

Sponsorowane

Opowieść Kaczorowskiej nie spodobała się właścicielce Teatru Tu i Teraz na której odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Właścicielka placówki zdementowała informacje podane przez Agnieszkę, a także zagroziła aktorce sprawą sądową. W oficjalnym oświadczeniu Kamila Polak napisała:

„W nawiązaniu do wypowiedzi Pani Agnieszki Kaczorowskiej oświadczam, że Teatr Tu i Teraz odnosi się do pracowników oraz wszystkich osób współpracujących z godnością i szacunkiem, oraz nie daję zgody na nieetyczne zachowania. Jedyne, co możemy potwierdzić to fakt zakończenia współpracy z dniem 30.03.2023 z Panią Agnieszką Kaczorowską w spektaklu „Ślub doskonały”. Jednocześnie oświadczam, że jeżeli Pani Kaczorowska nie zaprzestanie publikowania nieprawdziwych i zniesławiających informacji, deklaruję poinformowanie opinii publicznej o pełnych powodach decyzji i skieruję sprawy na drogę prawną.”

napisała w swoim oświadczeniu Kamila Polak
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Agnieszka Kaczorowska-Pela/Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane