w

Justyna Steczkowska zaliczyła sromotny upadek. Wszystko się nagrało

Justyna Steczkowska zaliczyła niezły upadek na wakacjach. Gwiazda podzieliła się tą informacją ze swoimi fanami. Jak się czuje i co takiego się wydarzyło?

Justyna Steczkowska, znana w Polsce artystka wybrała się w ostatnim czasie na wakacje. Niestety bajkowy wypad mógł się zakończyć prawdziwą tragedią. Justyna udostępniła w swoich mediach społecznościowych filmik, na którym widać, jak spada ze schodów. Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie. To nie pierwsze taka sytuacja Steczkowskiej. W ostatnim czasie gwiazda zaliczyła stłuczkę, którą wyłapali paparazzi. Trzeba przyznać, że prześladuje ją jakiś pech.

Sponsorowane

Justyna Steczkowska zaliczyła upadek na wakacjach

Wracając do zdarzenia, na filmiku widzimy, jak Steczkowska spaceruje starożytnymi ruinami miasta. Gwiazda ubrana w błękitną sukienkę i sandały na obcasie, nagle upada ze schodów. Okazuje się, że ozdobna sznurówka jednego z butów zaplątała się w drewniane podłoże. Gwiazda chciała nakręcić relację dla fanów w stylu modelek z wybiegu, a uwieczniła swoją spektakularną wywrotkę. Na nagraniu słyszymy jej okrzyk: „Jezus Maria!”. Widać, że kobieta mocno się wystraszyła, ale na szczęście nic więcej się nie stało. Trzeba przyznać, że Justyna ma do siebie ogromny dystans. Gdyż po pierwsze podzieliła się nagraniem z widzami, a po drugie pod postem umieściła żartobliwy komentarz do całej sytuacji:

Sponsorowane

„Spadająca gwiazda. Do każdego upadku w życiu trzeba mieć dystans”

Obserwatorzy Justyny w komentarzach pod filmikiem pytali o jej zdrowie, ale też chwalili artystkę za poczucie humoru i dystans do samej siebie:

„Justyna, każdemu się może zdarzyć Halle Berry też „rymznęła” ostro, podobnie i Hellen Mirren poleciała nosem w dół. Publikując to wideo i pokazując gawiedzi, potwierdzasz tylko fakt, że jesteś fantastyczną, spontaniczną i naturalną osobą, a potknąć można się również z gracją, co widać na klipie!”

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane