w

Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” zapowiedział zmiany. Nie do wiary, czym się zajmuje

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się olbrzymią popularnością, już od pierwszego odcinka. Widzowie pokochali uczestników show i chętnie śledzą ich losy w mediach społecznościowych. Jednym z ulubieńców internautów jest zdecydowanie Jaruś. W ostatnim czasie Jaruś pochwalił się nowym zakupem i zapowiedział duże zmiany w swoim życiu. Czyżby chłopak celował teraz w branżę muzyczną?

Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” chętnie udziela się w Internecie. Chłopak prowadzi media społecznościowe, nagrywa filmiki oraz prowadzi relacje na żywo. Mimo że w ostatnim czasie w mediach zrobiło się głośno o rozpadzie jego małżeństwa z Gosią, Jarek zdementował krążące plotki i przyznał co teraz zaprząta mu głowę.

Sponsorowane

Jaruś zapowiedział duże zmiany w swoim życiu

Okazuje się, że Jaruś nie osiada na laurach i wciąż szuka pomysłu na zajęcie, która da mu przyzwoite pieniądze. Niedawno bohater „Chłopaków do wzięcia” nagrywał reklamę jednej z kieleckich hurtowni. Podczas nagrań towarzyszyła mu ekipa Polsatu, co oznacza, że w programie zobaczymy, jak Jaruś pracował na planie reklamowym. Ale praca przed kamerami, to nie wszystko co kręci Jarusia. Chłopak wymyślił sobie nowe, całkiem ciekawe zajęcie, którego chyba nikt się nie spodziewał. Jaruś zakupił mikser DJ-ski i jak sam przyznał:

Sponsorowane

„Fajny mam sprzęcik, teraz jestem zadowolony. Będę go testował […] Teraz będzie rewolucja, będzie szło, jak trza”

Ulubieniec widzów ma zamiar teraz ostro trenować jako DJ-ej i za jakiś czas pochwalić się postępami w nauce. Pozostaje nam jedynie czekać na efekty, a być może już za niedługo będziemy mogli wziąć udział w imprezie, na której Jaruś jest DJ-em.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane