w

Natalia Janoszek 'rozwija karierę’. Aktorka zdobyła kolejną 'nagrodę’.

Skandal z Natalią Janoszek trwa w najlepsze. Wydawać by się mogło, że sama zainteresowana nic sobie z całej sytuacji nie robi i nadal „rozwija swoją karierę:. Całkiem niedawno Janoszek pochwaliła się kolejną zdobytą nagrodą…

Kariera Natalii Janoszek rozpoczęła się od konkursów piękności. Później dziewczyna skupiła się na aktorstwie i wydawało się, że osiąga w tej dziedzinie wyjątkowe sukcesy. Ścianki, wywiady, okładki… Natalia praktycznie z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek, która reprezentowała Polskę poza granicami kraju. Wszystko szło idealnie do czasu, kiedy karierą Natalii zainteresował się Krzysztof Stanowski. Znany dziennikarz postanowił sprawdzić, czy Natalia faktycznie osiągnięta tak ogromny sukces w Bollywood jak twierdziła. Szybko okazało się, że opowieści 'znanej aktorki’ były mocno podkoloryzowane.

Sponsorowane

Janoszek pochwaliła się kolejną nagrodą.

Krzysztof Stanowski poleciał do Indii, gdzie pytał przypadkowych przechodniów, ale też ludzi z branży, czy znają Natalię? Wynik okazał się dla Janoszek niekorzystny. Oczywiście Polka zagrała w filmach, ale były to „produkcje klasy Z”, a nagrody, które zdobyła nie były tak prestiżowe jak opowiadała. Po filmie Krzysztofa na Natalię wylała się fala olbrzymiego hejtu. Mimo to aktorka nadal działa w branży, a całkiem niedawno pochwaliła się następną nagrodą, tym razem z Festiwalu Globu. Festiwal Globu to kolejny mnie prestiżowy konkurs, jednak jak widać Natalii zupełnie to nie przeszkadza i wciąż tworzy wokół siebie otoczkę prawdziwej gwiazdy. Zdjęcia podpisała:

Sponsorowane

„Dziękuję Festiwalowi Globu. W drodze do kolejnego miejsca”

W swojej relacji dodała również zdjęcie, na którym czytamy:

„Zawsze módl się, by mieć oczy, które widzą wszystko, co najlepsze w ludziach, serce, które wybacza najgorsze, umysł, który zapomina smutek i duszę, która nie traci wiarę w Boga”.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane