w

Wystąpiła na ramówce Polsatu, a chwilę później była na oddziale neurologicznym w „stanie zagrażającym życiu”

Źródło: Instagram

Niepokojące wieści o znanej z telewizji tancerce i prowadzącej. Izabela Janachowska trafiła do szpitala po konferencji dotyczącej ramówki Polsatu. Co takiego się stało?

Widzowie poznali Izabelę Janachowską dzięki programowi „Taniec z gwiazdami”. Niedługo później tancerka na stałe zagościła w telewizji prowadząc programy o tematyce ślubnej. Kilka dni temu Izabela, dodała post ze szpitala i zdradziła, że trafiła tam niespodziewanie po konferencji Polsatu. Okazało się, że sytuacja była bardzo poważna, a jej stan zagrażał życiu. Prezenterka i tancerka zaraz po tym jak poczuła się lepiej, dodała zdjęcia w mediach społecznościowych i zaapelowała do obserwatorów.

Sponsorowane

Janachowska trafiła do szpitala.

Janachowska poczuła się źle na konferencji zorganizowanej przez telewizję Polsat. Szybko przewieziono ją do szpitala, gdzie trafiła na oddział neurologiczny. Niestety jej szpitalny post nie do końca spodobał się internautom i ostatecznie Iza musiała się tłumaczyć z całej sytuacji. Zdjęcie, które dodała Iza zostało zrobione w momencie kiedy gwiazda czekała na szpitalny wypis. Widzimy na nim książkę, słodycze i kwiaty oraz Izę bez makijażu w szpitalnym stroju. We wpisie czytamy:

Sponsorowane

„Dziś sytuacja jest opanowana, plan leczenia ustalony, czekają mnie regularne kontrole i badania, ale mogę już wrócić do domu do moich bliskich. Mam do Was jednak apel: badajcie się! Nie ignorujcie objawów, jeżeli coś Was zaniepokoi, idźcie z tym do lekarza”

Internauci zarzucili Izabeli, że pozuje z książką, wśród pacjentów bardzo chorych, którzy nie są w stanie książki przeczytać. W komentarzach czytamy:

„Tak wygląda stan zagrażający życiu na Sobieskiego: fryzura, świeca zapachowa przy łóżku, lekturka Remigiusza Mroza, bukiet świeżych kwiatów w kartonowym pudełku i pudełko drożdżówek (?) od Gessler ze Słodki Słony”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane