w

Tak dziś wyglądałaby księżna Diana. To zdjęcie podbija sieć!

Za nami Koronacja Karola III. W związku z tym pewien turecki artysta postanowił z pomocą sztucznej inteligencji ożywić mamę Harrego i Williama. Dzięki niemu zobaczyliśmy, jak obecnie wyglądałaby księżna Diana? Trzeba przyznać, że zdjęcie jest wyjątkowo realistyczne.

Księżna Diana w wieku 20 lat została żoną obecnego króla- Karola III. W trakcie ich małżeństwa urodziło się dwoje dzieci: William i Harry. Niestety życie Diany nie było łatwe. Kobieta musiała zmierzyć się z życiem królewskim, wścibskością paparazzi, a także informacją o romansie męża z Camillą Parker Bowles. W momencie gdy małżeństwo Diany i Karola stało się przeszłością, wydawało się, że zmęczona księżna nareszcie odetchnie i na nowo ułoży sobie życie. Kobieta związała się nawet z Dodim Al-Fayedem- egispkim producentem filmowym. Ich związek nie potrwał jednak zbyt długo. Wszystko przez tragiczny wypadek. 31.08.1997 roku Diana zginęła. Miała zaledwie 36 lat…

Sponsorowane

Jak wyglądałaby księżna Diana gdyby nadal żyła? Z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja

Dziś dzięki wysoko rozwiniętej technologii, jeden z tureckich artystów postanowił pokazać, jak aktualnie mogłaby wyglądać Diana. Alper Yesiltas wykorzystując możliwości sztucznej inteligencji przygotował wizualizację Diany w wieku 62 lat. Trzeba przyznać, że zdjęcie wygląda wyjątkowo realistycznie, a wizualizacja „królowej ludzkich serc” podbija Internet. Warto dodać, że to nie pierwsza taka fotografia w wykonaniu tureckiego artysty. Do tej pory Alper ożywił już Freddie’go Mercury’ego, Johna Lennona, Michaela Jacksona i Elvisa Presleya.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane