w

Jak mieszka Andrzej Piaseczny? Tego się nie spodziewaliśmy

Wokół Andrzeja Piasecznego jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Wszystko dlatego, że gwiazdor przestał ukrywać swoją orientację i wyznał, że jest gejem. Zainteresowanie i fala hejtu, która spłynęła na piosenkarza sprawiły, że opuścił miasto i przeprowadził się w zaciszne miejsce z dala od ciekawskich oczu paparazzi. Jak mieszka Andrzej Piaseczny?

W życiu Andrzeja Piasecznego ostatnio bardzo dużo się dzieje. Promocja nowej płyty, „Taniec z gwiazdami”… oraz zainteresowanie jego życiem uczuciowym. Te wszystkie czynniki sprawiły, że gwiazdor postanowił zmienić miejsce zamieszkania. Wybór nowej lokalizacji był dla Andrzeja oczywisty, gdyż piosenkarz nie ukrywa, że kontakt z naturą jest dla niego ważny. Dom Andrzeja w którym spędza dużą ilość czasu, znajduje się w Górach Świętokrzyskich, gdzie mężczyzna mieszka ze swoją mamą Alicją. Domu Andrzeja nie sposób nie zauważyć, gdyż wyróżnia się on różowym kolorem którym pokryty jest dach, ściany i balustrady.

Sponsorowane

Artysta zamiast głośnych ścianek wybiera sielankę wiejskiego życia.

Andrzej Piaseczny rzadko publikuje posty dotyczące swojego życia prywatnego i raczej stroni od mediów i ścianek. Raz na jakiś czas na Instagramie pojawiają się zdjęcia, na których artysta pielęgnuje ogród, czy spędza czas w domowym zaciszu. Właśnie na podstawie tych fotografii widać, że gwiazda stroni od luksusów i wybiera raczej spokój i sielankę wiejskiego życia. W przeciwieństwie do innych artystów, nie posiada w domu studia nagraniowego, a tworzy i ćwiczy w swoim salonie.

Sponsorowane

Jak mieszka Andrzej Piaseczny?

W domu Andrzeja Piasecznego znajdziemy ogromne okna i duży balkon na którym artysta dużo czyta i podziwia piękne widoki. Największą dumą Andrzeja jest stworzony przez niego ogród. Artysta lubi żyć aktywnie i często publikuje posty w których pokazuje, jak w roboczym stroju pielęgnuje swój ogród i wykonuje prace domowe. Pasją Piasecznego jest uprawianie warzyw, a także gotowanie. W swojej góralskiej kuchni w której dominuje biel i drewno piosenkarz chętnie gotuje i produkuje własne przetwory.

Sponsorowane

Piosenkarz chętnie zaprasza do swojego górskiego domku gości. W tym roku dla osób najbardziej hojnych na finale WOŚP zorganizował kolację, która odbyła się właśnie w jego domu.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane