w

Jackowski miał wizję dotyczącą konkursu Eurowizji. Czy Blanka zwycięży?

Słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział wyniki Eurowizji. Jakie szanse ma Polska uczestniczka i czy jej utwór „Solo” zwycięży w Liverpoolu?

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym jasnowidzem w Polsce. Mężczyzna pochodzi z Człuchowa i od lat pomaga rozstrzygnąć zagadki zaginięć i morderstw. W ostatnim czasie mężczyzna zajął się bardziej przyziemnymi sprawami. Miał np. wizję dotyczącą zadań maturalnych z matematyki. Teraz słynny jasnowidz wypowiedział się na temat Eurowizji i ocenił szansę Blanki w konkursie.

Sponsorowane

Jackowski przewidział wyniki Eurowizji. Czy Blanka ma szansę?

Eurowizja już się zaczęła i potrwa do najbliższej soboty, 13 maja. Blanka Stajkow wystąpi w Liverpoolu z utworem „Solo”. Gwiazda jest już po wielu próbach i wydaję się, że jej występ jest dopięty na ostatni guzik. Co na to Jackowski? Niestety słynny jasnowidz nie wróży Blance sukcesu, choć jak sam przyznaje piosenka wpada w ucho. Dlaczego Blanka nie ma szans? Jak stwierdził Jackowski w rozmowie z RadioZet.pl utwór „Solo” jest zbyt prosty i ma zbyt oklepaną rytmikę i niczym nie zaskoczy jurorów. Według Jackowskiego to Jann powinien reprezentować Polskę na Eurowizji.

„Tak swoją drogą to mi się podoba ta piosenka, ale ja już mam stare uszy. Powiem tak, Eurowizja to jest taki troszeczkę koślawy konkurs muzyczny, dlatego, że różnie z tym bywało, może trochę upolityczniony (…) Uważam, że nie ma głębszych szans ta piosenka. Ona jest bardzo prosta i rytmika jest, można powiedzieć, oklepana, i zaczęło się od „La bamby”, powiedzmy, kiedyś, i różne ewolucje taka rytmika przeszła. Wydaje mi się, że nie jest to utwór, który miałby w jakiś sposób zaskoczyć uszy jurorów czy widzów. Uważam, że chyba Jann byłby lepszym wyborem”

skomentował w rozmowie z RadioZet.pl
Sponsorowane

Jasnowidz dodał również, że głównym problemem piosenki „Solo” jest to, że brzmi jak jakiś stary utwór w odnowionej wersji:

„W utworze Blanki szczerze mówiąc… Usiądę i by to w radiu puścili, to by mi się to nawet podobało, ale bym uznał, że to jakiś stary utwór w odnowionej wersji. To jest słabość tej piosenki”

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy jasnowidz Jackowski większe szanse dawałby piosence Janna pt. „Gladiator”. Według wizjonera to ten utwór bardziej wpadłby w ucho zagranicznym słuchaczom. Choć jak sam twierdzi, trudno przewidzieć wyniki konkursu, który ma w sobie tak wiele politycznych przesłanek.

Sponsorowane

„Ja bym sobie życzył, aby ta Eurowizja – może to taka nadmierna tolerancja na wszystko, oczywiście jestem za wszelką tolerancją – czasem mam wrażenie, że się zbyt mało patrzy na pomysł, na kunszt, na talent, na pomysł na utwór. Bardziej jest to nie wiem czym pokierowane… No przecież Szpak – świetnie, nawet użyję słowa „zaje*iście” zaśpiewał. Widownia go dobrze potraktowała, a jurorzy to już pamięta pani, jak było. A przecież człowiek ma talent, genialny głos”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane