w

Jackowski przewidział przyszłość Polaków: „Nie wygląda to ciekawie”

Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie ma wiele wizji dotyczących nadchodzącej przyszłości Polski. W nowym nagraniu jest tak samo. Profeta zobaczył w swojej wizji coś, co na pewno nie ucieszy Polaków.

Krzysztof Jackowski prowadzi kanał na YouTube. To właśnie z niego możemy uzyskać najwięcej informacji dotyczących wizji jasnowidza. Niestety większość prognoz Krzysztofa przedstawia się w ciemnym świetle i mało kiedy mówi on o tym, co dobrego może się wydarzyć w przyszłości. Również najnowsza wizja Krzysztofa nie napawa optymizmem. Słyszymy w niej, że sytuacja w Polsce mocno się skomplikuje. O co dokładnie chodzi?

Sponsorowane

Jackowski o przyszłości Polski: możemy spodziewać się stanu wojennego lub wyjątkowego

W najnowszym nagraniu znany profeta odniósł się do niedawnego puczu w Rosji i wojsk Grupy Wagnera. Jasnowidz twierdzi, że wojska Grupy Wagnera mogą być przydatne w tworzeniu wtórnego frontu w walce z Rosjanami. Profeta zauważył również, iż wyczuwa, że sytuacja ta mocno namiesza we wschodniej części kraju. Jackowski przewidział, że być może zostanie wprowadzony stan wojenny lub wyjątkowy i że Europa obarczy Polskę winą za społeczne niepokoje.

Polacy będą uciekać ze swoich domów

Sponsorowane

Niestety to nie koniec wizji znanego jasnowidza. Krzysztof dodał w swoim filmie, że wyczuwa iż na granicy polsko-białoruskiej dojdzie do jakiejś prowokacji, co spowoduje, że ludzie zaczną uciekać ze swoich domów na zachód kraju. W wizji profety pojawia się kwestia dotycząca wyborów. Jackowski twierdzi, że nie dojdzie do nich tej jesieni:

„Ja mówiłem od dawna, że wybory do parlamentu, które mają się odbyć w tym roku, nie będą takie oczywiste. Oczywiście, ja się zastrzegam, ja nie twierdzę, że jestem tego pewny, ale ja czuję, że do tych wyborów może nie dojść. W tym okresie, to jest chyba okres jesieni, w którym mają się odbyć”

„Wielka burza polityczna w naszym kraju… Tak to czuję”

Jackowski skupił się również na zdjęciu Mateusza Morawieckiego. Co ciekawe w trakcie wyczuł „zdradę stanu”, lecz nie potrafił powiedzieć, kto się jej dopuści. Na zakończenie Krzysztof wspomniał jeszcze o dokumencie, który ma być dla Polaków bardzo ważny:

Sponsorowane

„Czuję z pana Morawieckiego, że rząd może dojść w posiadanie, albo już posiada, tylko użyje tego w odpowiednim momencie, albo może wejść w posiadanie ważnego dokumentu, który będzie można przedstawić ważnemu politykowi w naszym kraju i oskarżyć go o zdradę stanu. Czyli szykowałaby się jeszcze wielka burza polityczna w naszym kraju. Nie wygląda to ciekawie. Tak to czuję”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane