w

Maja Hyży w ogniu krytyki. Niewiarygodne co zrobiła własnej córce.

Źródło: Forum Gwiazd

Maja Hyży całkiem niedawno po raz czwarty została mamą. Jej ostatnia pociecha przyszła na świat w lipcu 2022 roku. Na ostatnich zdjęciach małej Zosi, fani wyłapali coś co mocno im się nie spodobało. Co Hyży zrobiła swojej córce, że wylała się na nią tak duża fala krytyki?

W 2012 roku Maja Hyży została mamą bliźniaków: Wiktora i Alexandra. 8 lat później piosenkarka urodziła trzecie dziecko- Antoninę, a w 2022 roku Zosię. Ojcem chłopców jest Grzegorz Hyży, a dziewczynek obecny partner Mai- Konrad. Mimo że Maja jest już doświadczoną mamą, nadal musi się liczyć z tym, że internauci lubią pouczać i komentować cudze poczynania. Tak było i tym razem.

Sponsorowane

Hyży zrobiła to swojej rocznej córce. Fani grzmią…

Maja chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami szczegółami ze swojego życia. W swoich mediach społecznościowych piosenkarka zgromadziła spore grono fanów- ponad 200 tys. użytkowników. Na jednym z ostatnich zdjęć Hyży dodała zdjęcie swojej rocznej córeczce. Fani natychmiast wyłapali jeden ważny szczegół, który niezbyt im się spodobał. Okazało się, że artystka przekuła swojej rocznej córeczce uszy. Kolczyki na uszach Zosi wywołały różnorodne emocje. Jedna z obserwatorek przyznała, że gdy chciała przekłuć uszy swojej małej córce nikt się na to nie zgodził. W komentarzu czytamy:

„Gdzie tak małym dzieciom można przekłuć uszy? Mi wszyscy odmówili”

Sponsorowane

Większość internautów mocno skrytykowało piosenkarkę, twierdząc, że przekuwanie uszu małym dzieciom jest niedopuszczalne i bardzo niebezpieczne:

„Żaden piercer z prawdziwego zdarzenia nie podejmie się przekłucia uszu, tak małemu dziecku. I chwała im za to, proszę poczytać, jakie to jest niebezpieczne dla naszych maluszków. Sama popełniłam ten błąd, na całe szczęście u nas nic złego się nie wydarzyło, drugi raz bym takiego błędu nie popełniła”

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane