w

Hakiel zdradził, jak dowiedział się o zdradzie Cichopek. Sporo za to zapłacił…

Marcin Hakiel niewiele mówił o swoim rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Niedawno przerwał milczenie i wyjawił, że w ujawnieniu zdrady ktoś mu pomagał. Okazuje się, że Hakiel wynajął prywatnego detektywa. Ile za to zapłacił?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli małżeństwem 14 lat. Para poznała się na planie „Tańca z gwiazdami” i doczekała się dwójki dzieci. Wieść o ich rozstaniu zaskoczyła wszystkich. Po rozpadzie związku Kasia i Marcin mało mówili o tym, co było powodem zakończenia ich długoletniego małżeństwa. Milczenie przerwał tancerz, który przyznał, że Kasia prosiła go o odrobinę wolności, a jej potrzeby okazały się zupełnie inne:

Sponsorowane

„Potocznie mówiąc, nie chciałbym prać brudów. Ale najtrudniejszy moment był chyba taki, że moja partnerka od jakiegoś już czasu prosiła o wolność. O więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem. No, a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię”

Hakiel wynajął prywatnego detektywa

Sponsorowane

Wkrótce wyszło na jaw, że Kasia spotyka się z Maciejem Kurzajewskim, a krążące plotki stały się faktem. Niedawno na Instagramie Hakiel umożliwił obserwatorom zadawanie pytań. W Q&A pojawiło się pytanie „Jak dowiedziałeś się o zdradzie?” Właśnie wtedy tancerz, zdradził coś, o czym nigdy nie mówił. Marcin przyznał się, że wynajął detektywa, który śledził Katarzynę Cichopek. Fakt postanowił sprawdzić ile kosztuje taka usługa. Z informacji zdobytych przez popularny portal godzina usługi biura detektywistycznego z 12-letnim doświadczeniem to koszt od 100 do 250 zł. Biuro zbiera dane, zakłada urządzenia podsłuchowe i oprogramowania szpiegowskie. Praca operacyjna w terenie, czyli obserwacje i wywiad środowiskowy to już 80 do 200 zł za godzinę. Całe zlecenie zamyka się najczęściej w dwóch tygodniach i wynosi w większości przypadków od 2,5 do 6 tysięcy netto.

Zobacz również:

Sponsorowane
Sponsorowane