w

Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz ukochanej. Dominika jest piękną kobietą!

Marcin Hakiel znów jest zakochany. Po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek tancerz ponownie układa sobie życie z piękną Dominiką. W jednej z relacji Hakiel pokazał twarz nowej partnerki mimo że do tej pory tego nie robił. Skąd ta zmiana?

Hakiel przez lata był w związku z aktorką Katarzyną Cichopek. Para doczekała się dwójki dzieci. Niestety ich drogi rozeszły się w tamtym roku. Kasia szybko ułożyła sobie życie z Maciejem Kurzajewskim, natomiast Marcin znacznie gorzej zniósł rozstanie z żoną. Teraz jednak i on związał się z tajemniczą blondynką. Dotychczas tajemnicza Dominika pojawiała się na Instagramie tancerza, jednak zawsze pozowała tyłem by nikt nie wiedział jak wygląda. W jednej z ostatniej relacji Hakiel złamał zasadę anonimowości i pokazał twarz partnerki.

Sponsorowane

Marcin Hakiel jak oka w głowie strzegł wizerunku nowej ukochanej. Jednak w zeszłą niedzielę zdecydował się pokazać twarz Dominiki. Para wybrała się na wycieczkę do Muzeum Życia w PRL-u, a zakochanym towarzyszyły dwie dziewczynki. Na zdjęciu udostępnionym przez Marcina widzimy Dominikę w okularach przeciwsłonecznych i idealnie dobranej stylizacji. W relacji możemy dostrzec twarz partnerki Hakiela, która stoi bokiem i uroczo się uśmiecha. Co ciekawe jak ustalił Plotek Katarzyna Cichopek i Dominika są ze sobą w dobrej relacji i wspólnie planują czas spędzany przez dzieci.

„Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje”

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane