w

Gwiazdy drwią z Edwarda Miszczaka. Te wpisy nie spodobają się nowemu dyrektorowi.

Źródło: kozaczek.poland/ Instagram

Edward Miszczak wprowadza duże zmiany w Polsacie. Jego decyzje nie do końca podobają się fanom stacji, ale też gwiazdom, które traktowane są mocno przedmiotowo. Po pierwszej fali złości i nieprzychylnych komentarzy w sieci zaczęły się pojawiać prześmiewcze komentarze, a gwiazdy zmieniły swój stosunek i drwią z Miszczaka.

Zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Nasz nowy dom” i „Tańcu z gwiazdami” nie mogły przejść bez echa w dzisiejszych czasach. Edward Miszczak bez skrupułów odmładza stację i stawia na nowe twarze. W związku z tym pracę stracili już Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski, Mateusz Gessler i Katarzyna Dowbor. Wokół tej ostatniej wybuchło zdecydowanie największe zamieszanie, a fani nie mogli pogodzić się z jej usunięciem z formatu „Nasz nowy dom”.

Sponsorowane

Śmieszny wpis na koncie Szymona Majewskiego. Gwiazdy drwią z Edwarda Miszczaka.

Katarzyna Dowbor nie pozostała obojętna na decyzję Miszczaka i szybko udostępniła filmik, na którym pokazuje jak spędza swój wolny czas. Zaprzeczyła tym samym, aby była stara i schorowana jak sugerowali twórcy telewizji Polsat. Na śmiesznym filmiku 'schorowana’ Dowbor jeździ na rolkach, pracuje w ogrodzie i szusuje na nartach. Teraz do decyzji Miszczaka odniósł się Szymon Majewski, który zamieścił w sieci zestawienie dwóch zdjęć. Na pierwszym z nich widzimy zdjęcie dyrektora programowego, a na drugim znak drogowy „Zwolnij”. Był to ewidentny przytyk w stronę Edwarda Miszczaka. Pod postem Szymon napisał:

„Moje śledztwo ukończone! Znam powód zwolnień dokonanych przed Edwarda! Pojechałem, sprawdziłem, na trasie przed Polsatem stoi ten znak drogowy! Gdyby nie on Kasia Dowbor, Mateusz Gessler by pracowali. Ten sam znak stał 12 lat temu przed TVN, kiedy jechałem na rozmowę z Edwardem.
Chcecie w polsatoffcial swoich gwiazd? Zdemontujcie go!”

Sponsorowane

Prześmiewcze InstStories szybko podłapała Dowbor, która udostępniła je na swoim Instagramie. Widać, że gwiazda „Nasz nowy dom” szybko nie zapomni Miszczakowi swojego zwolnienia.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane