w

Edyta Górniak perfidnie wyśmiana w Sopocie. Prowadzące ani trochę się nie krępowały

W ostatnim dniu PolsatHit Festiwal odbyły się występy przeplatane skeczami kabaretowymi. Niedzielne show poprowadziły m.in. Agnieszka Litwin, Olga Łasak i Ewa Błachnio. I to właśnie one podpadły w ten wieczór jednej z artystek. Edyta Górniak została wyśmiana podczas Festiwalu w Sopocie. Jak zareagowała na żarty dotyczące swojego życia prywatnego?

Sopocki SuperHit Festiwal zgromadził całą plejadę gwiazd. Wśród wielu występów muzycznych, nie zabrakło również miejsca na popisy znanych i lubianych kabaretów. Niedzielne show rozpoczął Kabaret Moralnego Niepokoju, który rozbawił widzów dwuznacznymi komentarzami na temat seksu. Następnie na scenie pojawił się Kabaret Młodych Panów.

Sponsorowane

Górniak wyśmiana podczas Festiwalu w Sopocie

Poza tym nie zabrakło również żartów prowadzących. Gospodarzami niedzielnego wieczoru zostali: Michał Wójcik, Robert Korólczyk, Olga Łasak, Ewa Błachnio, Agnieszka Litwin. To właśnie damskie trio ostro zażartowało z Edyty Górniak. Tematem żartu byli oczywiście mężczyźni. Dziewczyny przekomarzały się na scenie, czy lepszym kochankiem jest młody czy starszy mężczyzna. W trakcie tej rozmowy napomknęły, że Edyta Górniak doskonale wie z własnej autopsji, że lepszymi kochankami są oczywiście młodsi faceci:

Sponsorowane

„Edyta Górniak nie ma takiego dylematu i zdecydowanie woli młodszych mężczyzn”

Na tym temat Edyty się nie zakończył. Kolejna prezenterka dodała bowiem:

„To dlatego, że Edyta Górniak nie ma wyboru. Ma przecież 4 tysiące lat”

Sopockiej publiczności komentarze prowadzących mocno przypadły do gustu. Jak myślicie, czy Edyta Górniak równie mocno śmiała się z żartów dotyczących swojej własnej osoby?

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane