w

Erotyczne zdjęcia Kariny Koch robią w sieci furorę. Co za odważna sesja!

Takiej sesji z udziałem Kariny chyba nikt się nie spodziewał. Gwiazda „Chłopaków do wzięcia” zaszalała i zdecydowała się pozować przed aparatem w zmysłowych stylizacjach. Erotyczne zdjęcia Kariny Koch szybko obiegły Internet.

Karina Koch stała się popularna dzięki swojemu występowi w „Chłopakach do wzięcia”. Dziewczyna wystąpiła w programie wraz ze swoim bratem, Stefanem. Zżyte rodzeństwo trzymało się razem do momentu, kiedy brat dziewczyny związał się z Aldoną. Związek Stefana mocno namieszał w rodzinie Kochów, a sama Karina deklarowała, że z bratową nie jest jej po drodze. Teraz Karina ma co świętować, gdyż okazało się, że związek brata się rozpadł, a Aldona wyprowadziła się z jego mieszkania. Chyba właśnie dlatego, gwiazda „Chłopaków do wzięcia” zdecydowała się na odważną, erotyczną sesję zdjęciową.

Sponsorowane

Internet obiegły erotyczne zdjęcia Kariny Koch

Sesja Kariny odbyła się w Płocku. Na początek uczestniczka programu „Chłopaki do wzięcia” została poddana metamorfozie. O jej wizerunek zadbała profesjonalna fryzjerka i makijażystka. Na fotografiach Karina pozuje w czarnej, skąpej bieliźnie, ale nie tylko. Okazało się, że kobieta poszła o krok dalej i pozowała również nago, zasłaniając piersi rozpuszczonymi doczepami. Po sesji szybko pochwaliła się efektami na Facebooku, a pod postem napisała: „Zabawiłam się w taką lekką dominę”. Trzeba przyznać, że Karina jest nie do poznania, a same zdjęcia mają mocno wyzywający charakter. Mimo to fani zachwycili się sesją, a pod wpisem posypała się masa komplementów. Czy w związku z tym Karina pójdzie o krok dalej i spróbuje swoich sił w fotomodelingu?

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane