w

Katarzyna Dowbor zdradziła wysokość emerytury. „30 lat byłam na etacie i płaciłam składki”

W życiu Katarzyny Dowbor nastąpiły ostatnio duże zmiany. Gwiazda została wyrzucona z programu „Nasz nowy dom”, a także po 30 latach pracy przeszła na emeryturę. W związku z tym media zainteresowały się zarobkami prezenterki. Okazuje się, że emerytura Katarzyny Dowbor nie jest taka zła.

W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd wspomina o swojej emeryturze. Głównie dlatego, że wysokość ich świadczeń pozostawia wiele do życzenia. Na niską emeryturę narzekają m.in Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, czy uczestnicy programu „Sanatorium miłości”. Wynika to głównie z rodzaju umów, które były podpisywane w czasach ich młodości i aktywności zawodowej. Jednak nie wszystkie gwiazdy narzekają na wysokość swojego świadczenia.

Sponsorowane

Emerytura Katarzyny Dowbor wynosi 4000 zł. Gwiazda oznajmiła, że nie ma na co narzekać

Pierwszą z osób, która nie martwi się wysokością swojej emerytury, jest Katarzyna Dowbor. Słynna prezenterka przez trzydzieści lat pracowała na etacie i odprowadzała składki do ZUS-u. Teraz, kiedy jest już szczęśliwą emerytką, nie musi martwić się o pieniądze. Jak donoszą portale plotkarskie, Katarzyna Dowbor ma otrzymać z ZUS-u ok. 4 tysięcy złotych emerytury i jak sama przyznała, w rozmowie z Super Expressem, jest to dla niej zadowalająca kwota:

Sponsorowane

„Po prostu pracowałam na etacie przez 30 lat w państwowej firmie, więc odkładałam składki i mam emeryturę. Może ona nie jest jakaś bardzo wysoka, ale nie jest też bardzo niska. Nie narzekamy”

Zdecydowanie gorzej jest u innych gwiazd. Marek Piekarczyk oświadczył, że jego emerytura wynosi 7 zł i 77 gr. Katarzyna Skrzynecka ma dostawać kwotę niższą niż 35 złotych. Teresa Lipowska – 2200 zł, a królowa polskiej estrady, Maryla Rodowicz – 1600 zł.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane