w

Elżbieta z „Rolnik szuka żony” znalazła miłość? Na weselu córki towarzyszył jej doskonale znany widzom mężczyzna…

Źródło: rolnikszukazonytvp/ Instagram

Elżbieta Czabator wzięła udział w ósmej edycji „Rolnik szuka żony”. Niestety jej losy w programie nie potoczyły się zbyt dobrze. Niedawno Ela z „Rolnik szuka żony” bawiła się na weselu swojej córki. Niesamowite kto jej towarzyszył…

Ela z 'Rolnika’ nie znalazła miłości w programie. Wybrany przez nią Marek, mocno ją rozczarował i ostatni odcinek edycji przebiegł w niezbyt przyjemnej atmosferze. Jednak mimo to Elżbieta Czabator nie poddała się, a występ w programie otworzył jej drzwi do nawiązywania nowych znajomości. Wydaje się, że rolniczka dobrze wykorzystała swoją szansę, gdyż na ślubie córki wystąpiła w towarzystwie uroczego pana. Co ciekawe partner weselny Eli doskonale znany jest widzom Telewizji Polskiej.

Sponsorowane

Ela z „Rolnik szuka żony” ma partnera?

Najmłodsza córka Eli Czabator niedawno wzięła ślub. Rolniczka nie omieszkała wrzucić zdjęć na swój profil społecznościowy. Ela założyła na tą okazję długą, kobaltową suknię z rozcięciem oraz złote szpilki. Jednak to nie jej stylizacja przyciągnęła wzrok internautów. Okazało się, że na weselu Eli towarzyszył uczestnik „Sanatorium Miłości” oraz programu „The Voice Senior” – Piotr Hubert Langfort. Mężczyzna postawił w tym dniu na elegancki garnitur i muszkę dopasowaną do sukni rolniczki. Internauci od razu zaczęli snuć domysły, że tę dwójkę łączy coś więcej, niż tylko przyjaźń. Pod postem Ela nie zdradziła zbyt wielu szczegółów. Kobieta napisała tylko:

„To był cudowny dzień. Ślub mojej kochanej córeczki Wiktorii”

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: rolnikszukazonytvp/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane