w

Edyta Golec apeluje do fanów o pomoc. Niestety, nie może liczyć w tej kwestii na męża

Edyta Golec szuka pomocy w mediach społecznościowych. O co chodzi i dlaczego zdecydowała się na publiczny apel do fanów? Sprawa wydaje się prosta. Kobieta chce poszerzyć swoje umiejętności sceniczne, a niestety nie może liczyć w tej kwestii na swojego męża.

Edyta Golec od 2000 roku jest żoną Łukasza Golca. Para ma trójkę dzieci i tworzy szczęśliwe małżeństwo. Poza tym kobieta jest częścią zespołu Golec uOrkiestra, w którym śpiewa i gra na skrzypcach. Obecnie artystka zapragnęła poszerzyć swoje umiejętności o grę na trąbce. Do tej pory w zespole Golec uOrkiestra na trąbce grał jej mąż i wydawać by się mogło, że to on mógłby ją wiele nauczyć. Gdzie w takim razie pojawia się problem?

Sponsorowane

Edyta Golec szuka pomocy wśród osób, które uczą gry na trąbce

Edyta Golec jak wiele innych gwiazd prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 45 tys. użytkowników. Na jednym z zdjęć kobieta zapozowała z trąbką i zaapelowała o to, że szuka dobrego nauczyciela gry na tym trudnym instrumencie. Pod zdjęciem ukazał się opis w którym Edyta wyjaśniła, że jej mąż, Łukasz, nie ma do niej wystarczającej cierpliwości.

Sponsorowane

„Tak mi chodzi po głowie… tylko szukam jakiegoś dobrego nauczyciela… Ten, z którym dzielę życie, nie ma wystarczających pokładów cierpliwości”

Pod postem Edyty pojawiła się masa propozycji

Na ten moment Edyta Golec sama ćwiczy grę na trąbce, ale biorąc pod uwagę ilość komentarzy pod postem, to za niedługo może się zmienić. Wiele osób zaoferowało artystce pomoc. Wiemy również, że kobieta szykuje niespodziankę dla osób, które pojawią się na piątkowym koncercie w Klubie Studio. Czyżby gwiazda zdecydowała się pokazać swoim fanom dotychczasowe umiejętności?

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane