w

Katarzyna Dowbor zwolniona z „Nasz nowy dom”. Gwiazda wyśmiała argumenty Miszczaka.

Źródło: nasznowydom/ Instagram, kozaczek.poland/ Instagram

Katarzyna Dowbor musi pogodzić się ze zwolnieniem z telewizji Polsat. Gwiazda programu „Nasz nowy dom” opublikowała w sieci filmik w którym wykpiła argumenty nowego dyrektora programowego. Co Katarzyna Dowbor powiedziała o swoim zwolnieniu?

Wyrzucenie Katarzyny Dowbor z popularnego programu „Nasz nowy dom” spotkało się z niezadowoleniem widzów i fanów prezenterki. Kasia przyznała w swoich mediach społecznościowych, że nie spodziewała się takiej decyzji ze strony nowego dyrektora. Na Instagramie napisała:

Sponsorowane

W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich…”

Ale to jeszcze nie koniec doniesień na temat Dowbor. Jak doniosła jedna z osób pracująca w produkcji programu „Nasz nowy dom” portalowi Pudelek, powód zwolnienia Dowbor dotyczył innej sprawy. Jak się okazuje Dowbor nie dość, że jest już za stara, to też schorowana, a program „Nasz nowy dom” jest formatem męczącym zarówno fizycznie jak i psychicznie:

Sponsorowane

„Kasia miała w ostatnich latach trochę problemów zdrowotnych, co mocno ograniczyło jej aktywność. To zaś zmuszało produkcję do szukania rozwiązań, które pozwoliłyby na realizację odcinków zgodnie z bardzo sztywnym i napiętym harmonogramem. Trzeba pamiętać, że ekipa niektóre domy musi stawiać praktycznie od nowa, w dodatku w niespełna tydzień (!). Tu każda obsuwa jest problemem”

Dowbor o zwolnieniu z Polsatu. Gwiazda wyśmiała argumenty Miszczaka.

Na odpowiedź Kasi nie trzeba było dużo czekać. Prezenterka zamieściła na swoim Instagramie zabawny filmik jak to ona „schorowana, stara babcia” spędza wolny czas. Na filmiku widzimy uśmiechniętą Dowbor szusującą na stoku, pracującą w ogrodzie i jeżdżącą na hulajnodze. Trzeba przyznać, że Katarzyna Dowbor ma dużo dystansu do siebie. Przekaz filmu jest jednoznaczny, Katarzyna jest w doskonałej formie, a siły i witalności mogłaby jej pozazdrościć niejedna młoda dziewczyna.

„Kiedy czytasz w prasie, że wylali Cię z roboty, bo jesteś schorowaną starszą panią… I co? Starsza pani chyba daje radę?”

napisała Dowbor na Instagramie
Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.o2.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: nasznowydom/ Instagram, kozaczek.poland/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane